16 листопада у Львові збиратимуть кошти на потреби воїнів на загальноміських козацьких змаганнях

14:38 14 листопада 2014 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

Як повідомили в п’ятницю «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, у неділю відвідувачів СЗШ№7 на вулиці Богдана Хмельницького чекатимуть різноманітні турніри, інтелектуальні завдання та конкурси.

У прес-службі міської ради повідомили сьогодні, 14 листопада, «Щоденному Львову», що в неділю, 16 листопада, організація української молоді «Спадщина» проведе загальноміські змагання «Козацькі забави». У повідомленні також конкретизують:

«На відвідувачів чекатимуть різноманітні турніри, інтелектуальні завдання та конкурси, які продемонструють не лише силу та витривалість, а й мудрість та вміння швидко реагувати. Організатори заходу розповіли також:

«Здавна козаків вшановували, як хоробрих та сильних духом і серцем воїнів, проте вони не лише боролися, а й весело розважалися. А як саме вони це робили, ви зможете дізнатися у неділю, за адресою: вулиця Богдана Хмельницького, 123 (СЗШ№7) о 12.00.

На вас чекатимуть різні турніри, інтелектуальні конкурси, які продемонструють не лише силу та витривалість, а й мудрість та вміння швидко реагувати. Сміливці доведуть свою мужність на турнірі з боксу. Отож, чекаємо усіх охочих, адже це хороший спосіб чудово провести вихідний день. Внесок 25 грн. (кожні 5 грн підуть на допомогу воїнам у зоні АТО)».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу