13 серпня у Львові стартує велопробіг «На трьох колесах» до Лісабону (+відео)

15:15 8 серпня 2016 р.


Фото: зі сторінки «On 3 wheels» в інтернет-мережі

20-річний Іван Маслюка з ДЦП щодня їхатиме на спеціальному велосипеді до 100 кілометрів.

«На вихідних стартує унікальний та особливий проект – велоподорож зі Львова до Лісабону «On 3 wheels» («На трьох колесах»)», – повідомили сьогодні, 8 серпня, в прес-службі міськради, де також розповіли подробиці:

«Хлопець із ДЦП щодня їхатиме на спеціальному велосипеді до 100 кілометрів. Так він разом з друзями подолають понад 5000 кфлометрів через 12 країн. Ця подорож, за задумом, стане початком Всесвітнього руху допомоги людям з обмеженими можливостями, які мріють подорожувати.

20-річний Іван Маслюка з Радехівщини хворіє на ДЦП. Ідея проекту виникла у його друзів, коли він розповів, що мріє побачити Лісабон на власні очі. Вони разом склали маршрут подорожі через всю Європу до столиці Португалії. Подолати цю відстань планують за 100 днів. Завдяки благодійникам, триколісний велосипед для Івана за 2,5 тисячі євро друзі привезли із Німеччини.

Іван Маслюк розповів: «Дуже хочу побачити Атлантичний океан. Ми щодня тренуємось, щоб підготуватися до цієї подорожі. Із цими хлопцями ми вже були в Карпатах, зокрема піднімалися в гори. Також плавали на байдарках, їздили верхи на конях. Я впевнений, що на вдасться здійснити цей мегатріп». 

Кошторис проекту – 12 тисяч євро. Більшу частину завдяки небайдужим людям уже вдалось зібрати. Проект вже підтримали десятки компаній і сотні добрих людей, які надали фінансову допомогу, обладнання тощо.

Охочі підтримати проект можуть перерахувати кошти на номер картки Івана Маслюка: 5168 7423 5090 3633 (Приват Банк). Старт велопробігу відбудеться у суботу, 13 серпня, о 12 годині на площі Ринок. За детальною інформацією можна звертатися за телефоном 063 15 43 265 (Олег Савчук)».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу