10-22 листопада Львівщина прийматиме фінальний етап чемпіонату України зі шахів

15:56 5 листопада 2014 р.


Фото: скріншот з «YouTube»

Як повідомили в середу в прес-службі облдержадміністрації, 10-22 листопада в приміщенні готелю «Варшава» (на світлині) в селі Малехів на Жовківщині відбудеться фінальний етап чемпіонату України зі шахів серед чоловіків та жінок.

У прес-службі міської ради повідомили сьогодні, 5 листопада, що впродовж 10-22 листопада в приміщенні готелю «Варшава» (на світлині) в селі Малехів на Жовківщині відбудеться фінальний етап чемпіонату України з шахів серед чоловіків та жінок. У повідомленні також конкретизують:

«Організатори змагань – Міністерство молоді та спорту України, всеукраїнська та обласна федерація шахів, управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації.

Програма змагань серед чоловіків:

10 листопада – приїзд, реєстрація учасників;

11-16 листопади – 1-6 тури (початок – о 15-00);

17 листопада – вільний день;

18-21 - листопада – 7-10 тури (початок – о 15-00);

22 листопада – 11тур  (початок о 12-00).

Учасники змагань серед чоловіків: діючий чемпіон України львів’янин Юрій Криворучко; п’ять спортсменів України з найвищим рейтингом ФІДЕ; спортсмени, які посіли п’ять перших місць у чемпіонаті України серед чоловіків з класичних шахів – півфінал 2014 року; один шахіст за номінацією президента Федерації шахів України.

Програма змагань серед жінок:

12 листопада – приїзд, реєстрація учасників;

13-16 листопади – 1-4 тури (початок – о 15-00);

17 листопада – вільний день;

18-21 листопада – 5-8 тури (початок – о 15-00);

22 листопада – 9 тур  (початок –о 12-00), після закінчення – закриття змагань.

Учасники змагань серед жінок: діюча чемпіонка України стриянка Марія Музичук; п’ять спортсменок України з найвищим рейтингом ФІДЕ; спортсменки, які посіли три перших місць у чемпіонаті України серед жінок з класичних шахів – півфінал 2014 року; одна шахістка за номінацією президента Федерації шахів України.

Цьогорічний фінал, враховуючи підтвердження участі елітних гросмейстерів, серед яких Василь Іванчук, Руслан Пономарьов, Павло Ельянов, Олександр Моїсеєнко, Ганна Музичук, Ганна Ушеніна, Наталія Жукова та ін., буде одним із найсильнішим в історії українських шахів. Загалом у змаганнях візьмуть участь 22 найкращих шахістів України (12 чоловіків та 10 жінок)».

dailylviv.com

До теми

22:09 4 серпня 2022 р.

Козловський уже не фанат Порошенка

Очільник львівського футбольного клубу «Рух» Григорій Козловський прокоментував конфлікт між п‘ятим президентом України Петром Порошенком і власником «Інгульця» Олександром Поворознюком на користь останнього.

Рубрика: Спорт

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу