Завтра у Львові розпочне роботу Кліматичний форум

20:13 27 листопада 2019 р.

28-29 листопада мери українських міст, члени Уряду, науковці, громадські діячі й кращі практики світу зберуться у Львові на Національному форумі «Кліматичні амбіції міст 2019», щоб спільно вирішувати, як містам жити в нових кліматичних реаліях.

Про це інформують організатори заходу.

Як зменшити вплив на клімат і адаптуватися до тих змін, які вже стали невідворотними — завдання, яке доведеться вирішувати усім українським містам.
Сталий розвиток міст — це коли мешканцям живеться комфортно, економіка розвивається, а довкілля не страждає. В світі вже такий досвід є. Це реально і в Україні — чотири міста вже заявили про те, що до 2050 року перейдуть на 100% ВДЕ і мають перші результати, якими й поділяться на заході. Про свій досвід також розкажуть представники міст Європи, Азії та Америки.

Представники міжнародних організацій та фінансових установ заявили про свою готовність надати технічну та фінансову підтримку українським містам, які переходять на ВДЕ. 

Форум організовують: Українська Кліматична Мережа та міжнародна організація 350.org - Україна за підтримки Представництва Фонду ім. Гайнріха Бьолля в Україні(Heinrich-Böll-Stiftung Ukraine). Асоціація «Енергоефективні міста України» - серед партнерів цього Форуму.

Нагадаємо, 14 листопада у Львові вперше скликали "Форум Гідності".

 

dailylviv.com

До теми

13:17 20 червня 2021 р.

У Львові закликають не косити траву влітку

Висота скошування трави має бути не менше 5 см. А гул газонокосарок не повинен перевищувати норми шумового навантаження для житлової зони.

Рубрика: Природа

09:42 14 червня 2021 р.

Карпати накрило снігом улітку

У Карпатах продовжує падати сніг у червні. Температура повітря в гірському регіоні складає 0 градусів. 30 травня: у Карпатах випав сніг. Фото

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу