Завтра о 10.00 у Львові розпочнеться екологічна акція «Зробимо Україну чистою – 2015» (програма, відео)

17:27 24 квітня 2015 р.


Фото: ogo.ua

Як повідомили в п’ятницю «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, у сублту прибиратимуть Парк культури імені Богдана Хмельницького, Шевченківський і Горіховий гаї й Сихівський, Стрийський та Снопківський парки.

У прес-службі міської ради повідомили сьогодні, 24 квітня, «Щоденному Львову»:

«У суботу, 25 квітня, о 10.00 годині відбудеться всеукраїнська екологічна акція «Зробимо Україну чистою – 2015», метою якої є не тільки глобальне прибирання країни від сміття, а також збільшення відповідальності українців за навколишнє середовище. В проекті беруть участь волонтери, органи шкільного, студентського та місцевого самоврядування, громадські організації, комерційні та не комерційні, компанії та державні підприємства, установи та організації, співробітники яких приєднуються до акції на рівні корпоративної соціальної відповідальності.  Місцями прибирання у Львові стануть: Парк культури імені Богдана Хмельницького (основна точка), Шевченківський гай, Горіховий гай, Сихівський парк, Стрийський парк та Снопківський парк. 

Програма Львівського фестивалю чистоти:

10:00 – всеукраїнське прибирання

15:00 – квест у Парку культури

16:00 – велозаїзд 

17:00 – «ЧИСТОfest «у Парку культури. Акустична музика, майстер-класи, ігри, фаєршоу.

Організатори чемпіонату: «Let’s do it, Ukraine», Львівська Фундація Регіональних Ініціатив (ФРІ), Пласт, «Cord». Детальнішу інформацію можна отримати, звернувшись до координатора акції у Львові за тел. (093)233 38 53 – Оля Приходько». 

dailylviv.com

До теми

12:35 6 травня 2021 р.

У Львові узаконюють два парки, а два сквери - на черзі

На засіданні комісії екології, природокористування та енергозбереження Львівської міської ради депутати розглянули і підтримали два проєкти ухвал, які стосуються збереження та використання рекреаційних об’єктів у м. Львові – парку «Горіховий гай» і парку на вул Роксоляни.

Рубрика: Природа

11:46 1 травня 2021 р.

Скільки агропідприємств Львівщини порушують 5 правил застосування пестицидів і агрохімікатів

Усі роботи з пестицидами слід проводити в ранкові - до 10:00 - і вечірні - з 18:00 до 22:00 - години при мінімальному вітрі. Не пізніше, ніж за дві доби до початку проведення кожної хімічної обробки, треба сповістити населення, власників суміжних сільськогосподарських угідь та об'єктів про місця, строки й методи застосування пестицидів.

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу