Захисники скверу святого Юра закликають львів’ян рятувати дерева у ньому

12:08 18 червня 2015 р.


Фото: зі сторінки «Врятуй сквер Святого Юра» в інтернет-мережі «Facebook»

Активісти спільноти «Врятуй Сквер Святого Юра» повідомили в четвер: «Будівельна техніка починає нищити сквер. Документів далі нема ніяких. Плануємо зупиняти все будівнициво. Підходьте, потрібно побільше людей».

Активісти спільноти «Врятуй Сквер Святого Юра» повідомили також сьогодні, 18 червня:

«Друзі, ми закликаємо усім приходити у сквер і домогтись припинення робіт. У турецької компанії «ONUR» відсутні будь-які офіційні документи на роботи.

Міліція на наш виклик відмовляється призупиняти роботи, мотивуючи це вказівкою зверху. Тільки вчора виконком прийняв рішення, що має відбутись конкурс на підрядника з будівництів. Це як? Заднім числом?

Проектанти і всі причетні до цього впевнені, що в них «все замазано». Надії на правоохороні органи чи суди в нас немає (хоч сьогодні був поданий позов на ухвалу сесії від 26 лютого).

У центрі Львова відбувається наглий правовий «бєзпрєдєл». Чхати всі хотіли на закони, комунальники дозволяють собі пізно вечером прибігати з бензопилами і пиляти дерева, всі інші служби працювати навіть без робочого проекту і офіційних дозволів.

Ми закликаємо усіх львів'ян, кому небайдуже таке поняття як правова держава, які стомились від корупції і розкрадання коштів прийти і зупинити ці роботи до тих пір, поки не буде усіх законних підстав для їх здійснення. Крім того, окремо закликаємо прийти небайдужих юристів для нашої підтримки».

Про це повідомили сьогодні, 18 червня, на сторінці спільноти «Врятуй Сквер Святого Юра» в інтернет-мережі «Facebook», де невдовзі додали:

«Ми намагалися зупиняти роботи, нам погрожували, що побиють чи підріжуть. Всі швидко в сквер!».

dailylviv.com

До теми

12:35 6 травня 2021 р.

У Львові узаконюють два парки, а два сквери - на черзі

На засіданні комісії екології, природокористування та енергозбереження Львівської міської ради депутати розглянули і підтримали два проєкти ухвал, які стосуються збереження та використання рекреаційних об’єктів у м. Львові – парку «Горіховий гай» і парку на вул Роксоляни.

Рубрика: Природа

11:46 1 травня 2021 р.

Скільки агропідприємств Львівщини порушують 5 правил застосування пестицидів і агрохімікатів

Усі роботи з пестицидами слід проводити в ранкові - до 10:00 - і вечірні - з 18:00 до 22:00 - години при мінімальному вітрі. Не пізніше, ніж за дві доби до початку проведення кожної хімічної обробки, треба сповістити населення, власників суміжних сільськогосподарських угідь та об'єктів про місця, строки й методи застосування пестицидів.

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу