Всеукраїнський екофорум пройде у Львові вчетверте

13:30 4 червня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У п’ятницю, 21 червня, у Львові відбудеться IV Всеукраїнський екофорум.

Про це повідомили у вівторок, 4 червня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «До Львова з’їдуться кращі експерти, які обговорюватимуть реформи в екологічному законодавстві, питання агроекології, помилки проведення ОВД, а також майбутнє екологічного нагляду та контролю. У Всеукраїнському екофорумі візьмуть участь представники команди підтримки реформ при мінприроди, департаменту екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації, Державної екологічної інспекції у Львівській області та представники бізнесу, які діють в Україні на принципах раціонального природокористування й екологічної безпеки виробництва».

«Під час форуму обговорюватимуть важливі питання – «Аналіз змін природоохоронного законодавства 2018-2019 років, головні виклики для бізнесу та головні досягнення й порушення у сфері екобезпеки підприємствами регіону»; «Майбутнє екологічного нагляду та контролю»; «Реформування муніципальної системи поводження з відходами на прикладі Львова»; «Про забезпечення ефективності державного нагляду у сфері охорони навколишнього природного середовища та створення Державної природоохоронної служби: вирішення існуючих проблем природокористування чи створення нових»; «Основні помилки суб'єктів господарювання при проведенні ОВД»; «Гарячі питання агроекології: як вирішити їх успішно. Рекомендації»; «Як правильно обрати компанію – екологічного консалтингу та аудиту, а також як знайти рішення щодо зниження навантаження на навколишнє природне середовище: рекомендації та головні акценти», – поінформували також у міськраді.

«Цьогоріч, окрім Львова, форум пройде ще у п’яти містах України. І після кожного із п’яти форумів, ініціативи і пропозиції учасників екологічної діяльності щодо вдосконалення законодавства та державної політики у сфері охорони навколишнього природного середовища акумулюються у резолюції», – повідомили також у міськраді.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу