Всеукраїнський екофорум пройде у Львові вчетверте

13:30 4 червня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У п’ятницю, 21 червня, у Львові відбудеться IV Всеукраїнський екофорум.

Про це повідомили у вівторок, 4 червня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «До Львова з’їдуться кращі експерти, які обговорюватимуть реформи в екологічному законодавстві, питання агроекології, помилки проведення ОВД, а також майбутнє екологічного нагляду та контролю. У Всеукраїнському екофорумі візьмуть участь представники команди підтримки реформ при мінприроди, департаменту екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації, Державної екологічної інспекції у Львівській області та представники бізнесу, які діють в Україні на принципах раціонального природокористування й екологічної безпеки виробництва».

«Під час форуму обговорюватимуть важливі питання – «Аналіз змін природоохоронного законодавства 2018-2019 років, головні виклики для бізнесу та головні досягнення й порушення у сфері екобезпеки підприємствами регіону»; «Майбутнє екологічного нагляду та контролю»; «Реформування муніципальної системи поводження з відходами на прикладі Львова»; «Про забезпечення ефективності державного нагляду у сфері охорони навколишнього природного середовища та створення Державної природоохоронної служби: вирішення існуючих проблем природокористування чи створення нових»; «Основні помилки суб'єктів господарювання при проведенні ОВД»; «Гарячі питання агроекології: як вирішити їх успішно. Рекомендації»; «Як правильно обрати компанію – екологічного консалтингу та аудиту, а також як знайти рішення щодо зниження навантаження на навколишнє природне середовище: рекомендації та головні акценти», – поінформували також у міськраді.

«Цьогоріч, окрім Львова, форум пройде ще у п’яти містах України. І після кожного із п’яти форумів, ініціативи і пропозиції учасників екологічної діяльності щодо вдосконалення законодавства та державної політики у сфері охорони навколишнього природного середовища акумулюються у резолюції», – повідомили також у міськраді.

dailylviv.com

До теми

15:17 12 серпня 2022 р.

Пити чи не пити: якість води у річках Львівщини - де найліпша і найгірша

Басейнове управління водних ресурсів річок Західного Бугу та Сяну у липні 2022 року зробило моніторинг якості поверхневих вод в межах української частини басейну р. Вісли.

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу