Відтепер усіх безпритульних тварин Львова чіпуватимуть – щоб легше їх ідентифікувати

15:47 5 серпня 2015 р.

  • 0


Фото: прес-служба Львівської міськради

Чіпи розміром з рисову зернинку вводитимуться під шкіру ін'єкцією.

ЛКП «ЛЕВ» запустило програму чіпування безпритульних собак. Відтепер усіх безпритульних тварин Львова чіпуватимуть, що дасть змогу їх легко ідентифікувати. Директор ЛКП Олег Мацех пояснив:

«Чіп, розміром з рисову зернинку, ін'єкцією вводиться під шкіру. При скануванні його висвічуватиметься номер, за допомогою якого можна буде дізнаватись дату та місце відлову, дату стерилізації, дегельмінтизації та вакцинації тощо. 

Чіпування значно полегшує облік тварин, надає змогу контролювати стан їхнього здоров'я та сприяє вчасній регулярній вакцинації безпритульних тварин. Тепер Львів – єдине місто в Україні, де програма чіпування реалізується в повному обсязі і на системному рівні».

Нещодавно ЛКП «ЛЕВ» здійснило підрахунок безпритульних собак у місті. Робили це за спеціальною міжнародною методикою і з метою їх подальшої стерилізації. Загалом нарахували 506 таких тварин.

Про це повідомили сьогодні, 5 серпня, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

17:50 24 лютого 2020 р.

У Львові знову очікуються пориви вітру

Львівський регіональний центр з гідрометеорології попередив, що у вівторок, 25 лютого вночі й вранці на дорогах Львова будуть ожеледиця й пориви південно-західного вітру 15-20 метрів за секунду.

Рубрика: Природа