У заповіднику на Львівщині побільшало зубрів

09:40 13 лютого 2018 р.

  • 0
  • 999


Фото: loda.gov.ua

У національному заповіднику «Сколівські Бескиди» провели облік тварин.

Про це повідомили в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «Для цього в кожному лісництві були сформовані бригади з числа працівників служби охорони ПЗФ під керівництвом лісничих та працівників апарату парку. Бригади застосовували маршрутний облік звірів по слідах на снігу, метод картування слідів та анкетно-опитовий метод.

«На основі первинних матеріалів опрацювали зведені відомості чисельності фауни по лісництвах, дільницях та по установі в загальному. У цьому році по парку зафіксовано 414 особин оленя благородного, 411 особин козулі та 112 кабана. З хутрових звірів обліковано 18 особин вовка, 46 особин лисиці, 268 куниці тощо», – поінформували також в облдержадміністрації.

«Особливу увагу звертали на чисельність червонокнижних рідкісних та зникаючих видів. Є збільшення чисельності зубра – 33 особини, обліковано 27 особин ведмедя бурого, 23 особини рисі та 10 особин кота лісового», – повідомили також у прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

16:05 20 липня 2018 р.

Грози триватимуть у Львові без вихідних

За прогнозом Львівського гідрометцентру, 21 липня вночі у Львові – без опадів, натомість вдень – короткочасний дощ, гроза, град.

Рубрика: Природа

  • 0
  • 405