У сусідній країні зауважили небезпечний гібрид вовка

09:34 11 грудня 2023 р.

Фото до новини

Особин цього виду необхідно ліквідовувати.

Кілька днів тому мешканців Лабішина (Куявсько-Поморське воєводство) сповістили про небезпеку: в околицях міста бачили тварину, що є поміссю вовка і собаки, так званого вовкопса. 

У п’ятницю, 8 грудня, у соцмережах ґміни Лабішин опублікували заклик до жителів бути обережними. Про це інформує InPoland, пише DailyLviv.com.

«У зв’язку з підозрою на появу вовка-гібрида (так званого вовкопса) в районі муніципального стадіону в Лабішині, на вулиці Жнінській, просимо бути особливо уважними, а якщо зустрінете особину, негайно повідомте міські служби про його місцеперебування», – йдеться у повідомленні місцевої влади.

Читайте також: Зимувати на Львівщину прилетіли птахи, які п'яніють і втрачають орієнтацію

У ґміні Лабішин повідомили, що Шубінське лісництво та регіональний директор охорони навколишнього середовища в Бидгощі вже були повідомлені про можливість появи в цьому районі гібрида собаки та вовка. 

 Представників цього виду вже бачили раніше у Шубінському лісництві.

Читайте також: На Львівщині проживає найбільша та найсильніша наземна тварина Європи

Особин даного виду повинні ліквідовувати у співпраці з Окружним управлінням Польської мисливської асоціації в Бидгощі та відділом екології Інституту функціональної біології та екології біологічного факультету Варшавського університету. Відповідне рішення ухвалене директором Департаменту охорони середовища. Однак ліквідовувати цих тварин можуть спеціально визначені особи. Це робиться з метою збереження генофонду вовка.

Нагадаємо, знайшли рештки досі невідомої науці тварини.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів