У Самбірському районі був землетрус

12:03 11 січня 2021 р.

Землетрус зафіксували рятувальники 10 січня у Львівській області.

Як повідомили в головному центрі спеціального контролю Державного космічного агентства України, землетрус магнітудою 2,9 за шкалою Ріхтера стався у Самбірському районі на глибині 5 км, пише DailyLviv.

Разом із тим, такі коливання  не загрожують населенню, але можуть відчуватися окремими людьми в середині приміщення, особливо  на верхніх поверхах.

 

Дата Час в джерелі (київський) Координати джерела Магнітуда

(за шкалою Ріхтера)

Місце джерела
Широта Довгота
10.01.21 13:13:33 49,59 пн.ш. 23,55 сх.д. 2,9 Львівська область

За інформацією від чергового сейсмостанції «Львів», яку оприлюднив департамент з питань цивільного захисту населення ЛОДА, 10.01.2021 в 11 год. 13 хв 36.4 c (за Гринвічем) або 13 год. 13 хв 36.4 c (за Києвом), в Україні у Львівській області, Самбірський район, смт. Рудки, поблизу села Луки зафіксовано землетрус.

LMN поцікавилась, чи відчули землетрус мешканці села. Ніхто нічого незвичайно не відчув. Навіть би не знали, що таке щось було. Ми зараз пильнуємо головне, щоб вода не піднялась у річках, бо тоді є загроза для господарств людей», – розповіла Марія Федак, голова Луківської сільської ради.

dailylviv.com

До теми

13:01 25 січня 2021 р.

Eкологи протестують проти передання всіх лісів і вод України в підпорядкування МінАПК

У своєму зверненні до Кабміну громадські активісти нагадують про порушення українського законодавства і міжнародних зобов'язань України у випадку концентрації лісів і вод під дахом МінАПК.

Рубрика: Природа

15:06 19 січня 2021 р.

20 січня на Львівщині мокрий сніг і ожеледиця

За повідомленням Львівського регіонального центру з гідрометеорології України по території м. Львова та Львівської області 20 січня місцями налипання мокрого снігу, ожеледь. На дорогах ожеледиця.

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу