У Росії каратимуть за годування безпритульних тварин

11:28 12 лютого 2024 р.

Фото до новини

Астраханська область готується стати першим регіоном країни-агресорки, де будуть карати за годівлю бездомних тварин.

Уряд Астраханської області готує покарання для людей, які підгодовують безпритульних тварин. Про це повідомила  заступниця голови уряду регіону Вікторія Гур'янова, пише DailyLviv.com.

У разі ухвалення відповідної норми область стане першим регіоном, де буде передбачено покарання за годівлю бездомних тварин. Наприкінці грудня минулого року уряд Астраханської області після ухвалення закону про евтаназію безпритульних тварин видав ухвалу про заборону годувати їх, однак покарання за порушення цієї вимоги в документі не було прописано.

Читайте також: У Львові безпритульні коти житимуть у двоповерхових будинках (відео)

У квітні в області почнуть створювати пункти тимчасового утримання тварин у рамках закону про евтаназію. Туди потраплятимуть усі бездомні тварини, включаючи тих, яких раніше відловлювали та стерилізували. Через 15 днів після вилову тварин присиплятимуть. Регіон виділив на вилов тварин у 2024 році 224 млн руб (майже 92,5 млн грн).

Варто додати, що заборону на підгодовування безпритульних тварин намагалася запровадити влада Челябінської області та Краснодарського краю, але зоозахисникам вдалося домогтися скасування цього рішення. Так, губернатор Краснодарського краю скасував свою ухвалу після звернення активістів до суду. У Челябінській області аналогічне рішення чиновників прокуратура визнала незаконним.

Нагадаємо, торік команда Домівки врятованих тварин рятувала звірів на Херсонщині.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів