У Львові знищують водойму на вулиці Липинського

14:55 19 березня 2014 р.


Фото: explorer.lviv.ua

Під час її обстеження спеціалісти управління екології й благоустрою міськради та Шевченківської районної адміністрації натрапили на несанкціонований спуск води та самовільні земляні роботи.

Як зазначають в управлінні екології та благоустрою ЛМР, такі дії є грубим порушенням вимог Водного кодексу України.  Згідно з даними паспорту на цю водойму на на вулиці Липинського, 27, її тип – став гідроакумулятивного призначення та одночасно технічна водойма, користувачем є ВАТ «Львівський дослідний нафтомаслозавод». Гідрогеологічні характеристики водойми: довжина – 105,36 метра, ширина – 34,62 метра, площа водного дзеркала – 0,28 гектараа.

З метою припинення несанкціонованих дій та встановлення і притягнення до відповідальності винних, визначення розміру шкоди, завданої довкіллю, для подальшої її стягнення з винних, управління екології та благоустрою ЛМР відповідно до статті 19 Водного кодексу України, звернулось з відповідним зверненням до Державної екологічної інспекції у Львівській області. Враховуючи наявність і в попередні роки подібних негативних фактів, вбачаючи реальну загрозу зникнення частини водних об’єктів у місті, управління екології та благоустрою департаменту містобудування ЛМР забезпечило інвентаризацію та паспортизацію водних об’єктів на території міста та винесло на розгляд сесії міської ради проект ухвали «Про затвердження водних об’єктів на території м. Львова».

Очікується прийняття ухвали на найближчому пленарному засіданні. Ця ухвала спрямована на попередження та усунення забруднення поверхневих водних об'єктів, в тому числі від засипання для ймовірної подальшої забудови території водного об’єкта, відтворення водних ресурсів і гарантування безпечних умов водокористування.

Також управління включило в проект пріоритетного фінансування природоохоронних заходів за рахунок коштів міського фонду охорони навколишнього природного середовища в 2014 році захід «Виготовлення документації із землеустрою з встановлення меж прибережних захисних смуг водних об'єктів у м. Львові». Про це повідомляє сьогодні, 19 березня, прес-служба міської ради.

dailylviv.com

До теми

18:00 23 жовтня 2021 р.

У Львові висадили ліквідамбар, якого ще немає в жодному з тутешніх парків

Сьогодні у Стрийському парку висадили нові дерева. Особливим мешканцем парку стало дерево ліквідамбар. Це дерево, якого ще немає в жодному з львівських парків. Загалом цієї осені у Львові планують висадити понад 2800 дерев.

Рубрика: Природа

14:36 23 жовтня 2021 р.

У семи локаціях Львова сьогодні посадили дерева. Перелік

Сьогодні, 23 жовтня, у межах глобального екологічного проєкту «Greening the Planet», у Львові висаджують дерева. Головними локаціями озеленення стали центр міста, зокрема вул. Театральна, пл. Соборна, Бернардинський сад, пл. Ринок, пр. Свободи, пл. Підкови, а також територія біля клінічної лікарні швидкої допомоги – тут створили новий екопростір під назвою «Сад Здоров’я».

Рубрика: Природа

18:52 22 жовтня 2021 р.

Ірина Гримак, Віталій Свіщов, Михайло Дзюдзь, Михайло Гичка садили ліс на Старосамбіщині

Сьогодні, 22 жовтня, голова Львівської обласної ради Ірина Гримак, голова комісії з питань екології, природних ресурсів та рекреації Віталій Свіщов, депутати облради Михайло Дзюдзь та Михайло Гичка, працівники комунальних лісових господарств Галсільлісу на території Бачинського лісництва Старосамбірського ОКС ЛГП «Галсільліс» висадили 2 тисячі саджанців ялини та понад 8,5 тисяч модрини.

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу