У Львові зміцнюють земляні дамби на очисних спорудах | Новини Львова

У Львові зміцнюють земляні дамби на очисних спорудах

16:06 8 липня 2020 р.

  • 0

Упродовж останніх тижнів Львів потерпав від сильних дощів. У зв’язку з інтенсивними опадами протягом тривалого часу, відбулося накопичення дощових вод та послаблення земляних дамб верхніх мулових майданчиків на очисних спорудах.

Як повідомили у ЛМКП «Львівводоканал», через сильні зливи на очисних спорудах підприємства відбулося накопичення дощових вод, що призвело до послаблення земляних дамб верхніх мулових майданчиків. Для запобігання прориву дамб зараз проводиться поступове скидання надмулових вод у нижню резервну мулову карту. Резервна карта відгороджена від річки Полтва дамбою, тому надмулові води не потрапляють у Полтву.

«Для запобігання прориву земляних дамб, що може призвести до неконтрольованого скиду великої кількості мулових вод у резервну нижню мулову карту, зараз проводимо контрольоване поступове скидання надмулових вод у нижню резервну мулову карту. Для цього встановили трубопровід із регульованим механізмом.

Резервна карта є відгороджена від річки Полтва дамбою, шириною близько 6 метрів, що унеможливлює потрапляння надмулової води у річку Полтва", — повідомили у ЛМКП «Львівводоканал».

Також щодня працівники підприємства проводять роботи з укріплення дамб мулових майданчиків, з метою запобігання утворення переливів надмулових вод у навколишнє середовище.

Про це повідомила пресслужба ЛМР.

Львівтеплоенерго подасть гарячу воду у Франківський і Сихівський райони на вихідні.

Коментарі(0)

До теми

13:46 4 серпня 2020 р.

У Львові ЛКП «Лев» безкоштовного чіпуватиме собак у всіх районах міста (графік)

ЛКП «Лев» спільно з Аnimal.ID, у межах акції пільгового чіпування собак у Львові, проведе виїзди в райони міста, що дозволить усім охочим скористатись можливістю та безкоштовно прочіпувати свого улюбленця.

Рубрика: Природа

17:34 2 серпня 2020 р.

"Англійський" парк Трускавця, названий іменем австрійського парламентаря, стане загальнодержавним

Кабінет Міністрів України підтримав проект Указу Президента України «Про території та об’єкти природно-заповідного фонду загальнодержавного значення», відповідне рішення схвалено на засіданні 29 липня.

Рубрика: Природа

15:59 25 липня 2020 р.

На Львівщині люди і собаки плавають у питному озері

Щороку у Трускавці для засмаги та купання люди обирають питне озеро, яке не призначене для відпочинку на ньому. Оскільки питне водосховище оздоровниці, що на річці Воротище, знаходяться в межах першого поясу зони санітарної охорони водних об’єктів.

Рубрика: Природа

Останні новини

На Львівщині 27-річний чоловік упав у криницю

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Загрози для свободи слова від законопроєкту “Про медіа” 2693-д

Рубрика: Політика

Забудова у Львові під корупційним дахом

Рубрика: Економіка

Транспортний тупик у Львові - як виїхати

Рубрика: Економіка

Антиукраїнець - книга Олександра Савченка

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу