У Львові зміцнюють земляні дамби на очисних спорудах

16:06 8 липня 2020 р.

Упродовж останніх тижнів Львів потерпав від сильних дощів. У зв’язку з інтенсивними опадами протягом тривалого часу, відбулося накопичення дощових вод та послаблення земляних дамб верхніх мулових майданчиків на очисних спорудах.

Як повідомили у ЛМКП «Львівводоканал», через сильні зливи на очисних спорудах підприємства відбулося накопичення дощових вод, що призвело до послаблення земляних дамб верхніх мулових майданчиків. Для запобігання прориву дамб зараз проводиться поступове скидання надмулових вод у нижню резервну мулову карту. Резервна карта відгороджена від річки Полтва дамбою, тому надмулові води не потрапляють у Полтву.

«Для запобігання прориву земляних дамб, що може призвести до неконтрольованого скиду великої кількості мулових вод у резервну нижню мулову карту, зараз проводимо контрольоване поступове скидання надмулових вод у нижню резервну мулову карту. Для цього встановили трубопровід із регульованим механізмом.

Резервна карта є відгороджена від річки Полтва дамбою, шириною близько 6 метрів, що унеможливлює потрапляння надмулової води у річку Полтва", — повідомили у ЛМКП «Львівводоканал».

Також щодня працівники підприємства проводять роботи з укріплення дамб мулових майданчиків, з метою запобігання утворення переливів надмулових вод у навколишнє середовище.

Про це повідомила пресслужба ЛМР.

Львівтеплоенерго подасть гарячу воду у Франківський і Сихівський райони на вихідні.

До теми

14:37 15 серпня 2022 р.

Синоптики застерігають про густий туман та грозу

Львівський регіональний центр з гідрометеорології повідомив, що 16 серпня у Львові вночі та вранці буде туман, видимістю 200 – 500 м. Вдень – гроза, шквал 15 – 20 м/с, град.

Рубрика: Природа

15:17 12 серпня 2022 р.

Пити чи не пити: якість води у річках Львівщини - де найліпша і найгірша

Басейнове управління водних ресурсів річок Західного Бугу та Сяну у липні 2022 року зробило моніторинг якості поверхневих вод в межах української частини басейну р. Вісли.

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу