У Львові відбудеться національний форум

11:45 25 листопада 2019 р.

  • 0


Фото: list.in.ua

28-29 листопада урядовці, міські голови, науковці, громадські діячі й кращі практики Європи зберуться у Львові на Національному форумі «Кліматичні амбіції міст», аби спільно вирішувати, як містам жити в нових кліматичних умовах.

Про це повідомили в понеділок, 25 листопада, у Львівській міськраді, де також розповіли, що про свій досвід розповідатимуть на форумі гості з Європи та Америки. До того ж, Львів відвідають представники міжнародних організацій та фінансових установ, готові надати технічну та фінансову підтримку українським містам, які переходять на ВДЕ (відновлювальні джерела енергії).

Форум організовують Українська кліматична мережа та міжнародна організація «350.org – Україна», Фонд імені Гайнріха Бьолля, Бюро Київ-Україна та Проект «Партнерство для розвитку міст». Місце проведення форуму – конференц-зал Центру Шептицького на вулиці Стрийській (№29a).

Як інформував «ЩЛ», 14 листопада у Львові вперше скликали «Форум Гідності».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

18:55 2 червня 2020 р.

Найстаршому мешканцеві Львова цього року виповнюється 104 роки

У Львові є традиція вітати довгожителів міста, які відсвяткували 100 і більше років. У червні троє осіб поважного віку відзначатимуть День народження: двом із них виповниться 100 років, ще одній людині - 103 роки.

Рубрика: Природа

12:25 1 червня 2020 р.

"Нафтусю" і "Східницьку" на Львівщині рятують від забруднення стічними водами

Очисні споруди глибокого біологічного очищення господарсько-побутових стічних нейтралізують ризик забруднення цілющих мінеральних вод у Східниці та річці Східничанці.

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу