У Львові побільшає дерев і кущів

10:10 9 жовтня 2018 р.

  • 0
  • 834

Світлина з архіву
Фото: lviv.com

У міськраді запевнили: «У Львові скоро стартує осіння висадка дерев та кущів».

Про це повідомили у вівторок, 9 жовтня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «На території парків та районів міста висаджуватимуть штамбові дерева. Відтак, відділ екології та природних ресурсів департаменту містобудування Львівської міської ради просить львів’ян не бути байдужими та допомогти у створенні нових зелених насаджень, оскільки зелені насадження у місті виконують не лише естетичну роль, вони забезпечують очищення повітря, створюють бажану у літню спеку тінь, забезпечують водорегулюючу та киснеутворюючу функції».

У міськраді наголосили: «Оскільки потреба в створенні та оновленні зелених насаджень у місті є постійною, допомога та підтримка меценатів є дуже важливою. Отож, закликаємо всіх небайдужих мешканців, громадських активістів, підприємців, долучитися до озеленення нашого міста».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

15:30 11 грудня 2018 р.

Синоптики попередили львів’ян про хуртовини й замети

Львівський регіональний центр з гідрометеорології застерігає, що 13-14 грудня на території Львівщини очікується внаслідок проходження атмосферних фронтів ускладнення погодних умов.

Рубрика: Природа

  • 0
  • 417

13:45 8 грудня 2018 р.

У річках на Львівщині побільшає води

За інформацією Львівського обласного центру з гідрометеорології України, 8-10 грудня на рiчках басейнів Сяну й Дністра очiкується підйом рівнів води на 0,2-0,8 метра.

Рубрика: Природа

  • 0
  • 495