У Львові побільшає дерев і кущів

10:10 9 жовтня 2018 р.

  • 0
  • 687

Світлина з архіву
Фото: lviv.com

У міськраді запевнили: «У Львові скоро стартує осіння висадка дерев та кущів».

Про це повідомили у вівторок, 9 жовтня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «На території парків та районів міста висаджуватимуть штамбові дерева. Відтак, відділ екології та природних ресурсів департаменту містобудування Львівської міської ради просить львів’ян не бути байдужими та допомогти у створенні нових зелених насаджень, оскільки зелені насадження у місті виконують не лише естетичну роль, вони забезпечують очищення повітря, створюють бажану у літню спеку тінь, забезпечують водорегулюючу та киснеутворюючу функції».

У міськраді наголосили: «Оскільки потреба в створенні та оновленні зелених насаджень у місті є постійною, допомога та підтримка меценатів є дуже важливою. Отож, закликаємо всіх небайдужих мешканців, громадських активістів, підприємців, долучитися до озеленення нашого міста».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

17:15 19 жовтня 2018 р.

У Львові оновлять Личаківський парк

Департамент містобудування ЛМР оголосив тендерну процедуру в системі публічної закупівлі «Prozorro» на виконання робіт по об’єкту «Капітальний ремонт парку-пам'ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення «Личаківський парк» у Львові» на загальну суму близько 32 мільйони гривень.

Рубрика: Природа

  • 0
  • 408