У Львові платять на ринку за ялинку від 250 до 1500 гривень (відео)

18:22 28 грудня 2015 р.


Фото: portal.lviv.ua

Попри цьогорічну новацію, яка дає змогу маркувати ялинки не тільки пластиковими чипами, а й звичайними наклейками зі штрих-кодом, на зниження ціни дерева це не позначилося.

Сьогодні у Львові за різдвяне дерево на  ринку платять від 250 до 1500 гривень. До того ж, такі ялинки чи смереки зазвичай зрубані незаконно. Попри цьогорічну новацію, яка дає змогу маркувати ялинки не тільки пластиковими чипами, а й звичайними наклейками зі штрих-кодом, на зниження ціни дерева це не позначилося.

Часто на ринку можна знайти дерева з фальшивими чипами або ж узагалі без них. Під час рейдів інспектори вилучають такий товар цілими партіями, відтак  насадження направляють для зберігання до лісового господарства.

Більшість вилучених ялинок передають дитячим садкам, інтернатам і школам, а також малозабезпеченим, які не в змозі придбати собі таке дороге дерево самостійно. Покарання за таке порушення передбачає штрафу від одного до семи неоподатковуваних мінімумів, тобто від 17 до 119 гривень. 

Перший заступник начальника Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства Ярослав Целень зазначив: «Усі новорічні ялинки слід маркувати. Можуть бути два види маркування: або це бірка з електронним чипом, або ж самоклейна стрічка з чипом. За обома цими маркуваннями можна дізнатися, з якого саме господарства відпущена ця ялинка, її порода та висота» 

Про це повідомили сьогодні, 28 грудня, в журналі Верховної Ради України «Віче».

dailylviv.com

До теми

22:36 19 жовтня 2020 р.

Біля Львова зникло Винниківське озеро: кому дозволено таку трансформацію та які державні органи дали зелене світло

Завтра, 20 жовтня, о 12.00 у Львівському пресклубі правники міжнародної благодійної організації "Екологія-Право-Людина" розкажуть, як біля Львова зникло Винниківське озеро.

Рубрика: Природа

22:21 24 вересня 2020 р.

За 4 роки у Львові звели понад 300 житлових комплексів. Куди поділися мільйони від пайових внесків? - підприємець

У Львові заявили про важливість облаштування парків і скверів не лише у центральній частині міста. Бо якщо тут влада ще так-сяк старається, аби не було соромно перед туристами, то в спальних районах і на околицях наші парки придатні, хіба, для зйомок фільмів жахів, але не для комфортного відпочинку жителів.

Рубрика: Природа

21:44 24 вересня 2020 р.

У Львові хочуть перейняти приклад Барселони і Парижу, де на дахах ростуть дерева

Не лише парки і сквери, а й зелені зони на дахах і стінах будинків та зупинках громадського транспорту. Саме таким має бути Львів, якщо ми хочемо називати своє місто європейським. За 4 роки у Львові звели понад 300 житлових комплексів. Куди поділися мільйони від пайових внесків? - підприємець

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу