У Львові опановують нові методи відлову безпритульних собак (відео)

16:52 17 вересня 2015 р.


Фото: Микола Тис / ZIK

ЛКП «Лев» отримало набір спеціального устаткування для коректного та безболісного відлову тварин.

«В ЛКП «Лев» опановують нові методи відлову безпритульних собак. Підприємство отримало набір спеціального устаткування для коректного та безболісного відлову тварин. Цього тижня працівників ЛКП навчають користуватися цим устаткуванням.», – повідомили сьогодні, 17 вересня, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради, де також розповіли в четвер:

«У роботі ЛКП «Лев» відбувається багато позитивних змін. Окрім реконструкції приміщень (карантину, операційних та інших відділів), підприємство реалізує масштабну програму стерилізації собак. Днями ЛКП отримало нові повністю укомплектовані рушниці-шприцемети для відлову безпритульних собак, сіткомети та інше устаткування. 

Це дає змогу вводити тваринам снодійне на відстані, відтак відлов тварин стане безпечнішим для команди, що його здійснює, але, перш за все, менш травматичним та стресовим для безпритульних чи загублених собак. Директор ЛКП «Лев» Олег Мацех розповів:

«Шприцемети ми отримали завдяки благодійникам, що долучилися фінансово. Їх вартість – майже 3,5 тисячі євро. Такий коректний спосіб відлову собак використовують у багатьох країнах світу. Тепер і Львів виходить на новий рівень у поводженні з безпритульними тваринами. Виробляє обладнання один з лідерів у цій галузі – компанія «Dan-Inject» (Данія)».

Цього тижня для працівників ЛКП «Лев» проведуть навчання з використання нового обладнання. Директор ТОВ «Крот» Олег Колесник, який проводить навчання в ЛКП, розповів: «Це буде семінар обов'язково із практичними завданнями, де ми поговоримо про специфіку роботи з устаткуванням і навчимося використовувати його у різних ситуаціях». 

«Після навчання команда ЛКП зможе використовувати устаткування у щоденній роботі.

Якщо зараз вдається у день відловлювати одну-дві собаки, то найближчим часом цей показник планують збільшити до п’яти, а згодом і до 10 собак. Для цього, зокрема, буде збільшено кількість бригад ловців собак, а, крім того, робочий день в ЛКП триватиме довше – не з 8:00 до 16:00, як це було досі, а з 8:00 до 20:00, в тому числі й на вихідних», – пояснив Олег Мацех.

У подальших планах – створення при комунальному підприємстві центру адопції тварин. Та вже зараз всі охочі можуть забрати собаку з ЛКП «Лев» додому. Тут вони знайдуть соціалізовану, стерилізовану та вакциновану тварину, готову до життя з новим господарем. Контакти ЛКП 2Лев»: Львів, вулиця Промислова, 56; тел.: 252-30-41».

dailylviv.com

До теми

18:00 23 жовтня 2021 р.

У Львові висадили ліквідамбар, якого ще немає в жодному з тутешніх парків

Сьогодні у Стрийському парку висадили нові дерева. Особливим мешканцем парку стало дерево ліквідамбар. Це дерево, якого ще немає в жодному з львівських парків. Загалом цієї осені у Львові планують висадити понад 2800 дерев.

Рубрика: Природа

14:36 23 жовтня 2021 р.

У семи локаціях Львова сьогодні посадили дерева. Перелік

Сьогодні, 23 жовтня, у межах глобального екологічного проєкту «Greening the Planet», у Львові висаджують дерева. Головними локаціями озеленення стали центр міста, зокрема вул. Театральна, пл. Соборна, Бернардинський сад, пл. Ринок, пр. Свободи, пл. Підкови, а також територія біля клінічної лікарні швидкої допомоги – тут створили новий екопростір під назвою «Сад Здоров’я».

Рубрика: Природа

18:52 22 жовтня 2021 р.

Ірина Гримак, Віталій Свіщов, Михайло Дзюдзь, Михайло Гичка садили ліс на Старосамбіщині

Сьогодні, 22 жовтня, голова Львівської обласної ради Ірина Гримак, голова комісії з питань екології, природних ресурсів та рекреації Віталій Свіщов, депутати облради Михайло Дзюдзь та Михайло Гичка, працівники комунальних лісових господарств Галсільлісу на території Бачинського лісництва Старосамбірського ОКС ЛГП «Галсільліс» висадили 2 тисячі саджанців ялини та понад 8,5 тисяч модрини.

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу