У Львові оголошено конкурс міні-грантів для проектів вирішення кліматичних проблем

14:00 8 липня 2016 р.


Фото: krm.com.ua

До участі в конкурсі запрошують ініціативні групи та зареєстровані громадські організації області.

У Львові стартує конкурс міні-грантів у рамках проекту «Молодь та громадські організації: назустріч сталому розвитку», – повідомили сьогодні, 8 липня, в прес-службі міськради, де також розповіли подробиці:

«Конкурс міні-грантів у рамках проекту «Молодь та громадські організації: назустріч сталому розвитку» спрямований на пошук і підтримку практичних ідей та ініціатив, які в малих масштабах вирішують питання зміни клімату та мають довготривалий вплив та користь для місцевої громади. До участі запрошують ініціативні групи та зареєстровані громадські організації області.

Метою конкурсу є мобілізація активної молоді для вирішення локальних екологічних проблем. Теми для проектів: адаптація до наслідків змін клімату та поглинання парникових газів; енергоефективність та енергозбереження; освіта в інтересах сталого розвитку, збереження клімату та популяризації енергоефективності, відновлювальних джерел енергії і захисту навколишнього середовища та природних ресурсів.

Практичний проект повинен відповідати таким критеріям: 1. Проект безпосередньо зменшує потребу у викопному паливі і знижує викиди парникових газів або сприяє адаптації до змін клімату, поглинанню парникових газів. 2. Сприяє підвищенню екологічної свідомості та обізнаності у місцевого населення з питань зміни клімату, енергозбереження чи сталого розвитку. 3. Здійснюється силами жителями міста/села для користі інших жителів.

Пріоритетними вважатимуться проекти, які вирішують актуальні екологічні проблеми;

мають конкретний досяжний результат; застосовують інноваційні методи та підходи;

сприяють підвищенню громадської активності та відповідальності у вирішенні проблеми зміни клімату та захисті навколишнього середовища; передбачають залучення громади; Також бюджет міні-гранту повинен повністю або частково покривати витрати на реалізацію проекту.

Проекти можуть стартувати з 1 вересня 2016 року (або вже перебувати на конкретній стадії реалізації) та мають бути завершені не пізніше 25 грудня 2016 року. Міні-гранти надаватимуть у розмірі, еквівалентному сумі 500-1000 євро.

Команди-переможці також матимуть можливість пройти два навчальні тренінги у вересні, щоб навчитись управлінню проектом, а одна з команд візьме участь у навчальному візиті в Німеччину, де матиме змогу відвідати партнерські НГО та ознайомитись з їхніми проектами. У грудні всі команди будуть запрошені на спільний форум до Києва, де учасники зможуть поділитись своїм досвідом втілення проекту з колегами з Білорусі, Росії та Німеччини, де паралельно здійснюється проект «Молодь та громадські організації: назустріч сталому розвитку».

Для того, щоб взяти участь у конкурсі, потрібно написати аплікацію та скласти бюджет проекту,  заповнивши форму  не пізніше 15 серпня 2016 року. Результати відбору будуть оприлюднені не пізніше 24 серпня.

З питаннями щодо умов участі чи заявки звертатися до координаторки Ірини Бурбило на електронну скриньку ira.piho@gmail.com. Конкурс реалізовується в рамках проекту «Молодь та громадські організації: назустріч сталому розвитку», у партнерстві з громадськими організаціями та рухами: Екоцентр, ДВ НЕЦУ, Екоклуб Рівне, Українська Молодіжна Кліматична Асоціація, за сприяння громадської організації DRA e.V. та фінансування Міністерства закордонних справ Німеччини.

Географія проекту в Україні: Миколаївська, Одеська, Дніпропетровська та Івано-Франківська області (координують Екоцентр та ДВ НЕЦУ); Рівненська, Житомирська, Хмельницька, Вінницька, Волинська області (координує Екоклуб Рівне); Львівська, Тернопільська, Чернівецька та Закарпатська (координує УМКА)».

dailylviv.com

До теми

13:00 26 лютого 2021 р.

Держекоінспектори матимуть нагрудні відеокамери, щоб було видно їхню роботу

Держекоінспекція працює над закупівлею нагрудних камер для фіксації перевірок на підприємствах та забезпечення неупередженості та продуктивності інспекторів.

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу