У Львові оголошено конкурс міні-грантів для проектів вирішення кліматичних проблем

14:00 8 липня 2016 р.

  • 0


Фото: krm.com.ua

До участі в конкурсі запрошують ініціативні групи та зареєстровані громадські організації області.

У Львові стартує конкурс міні-грантів у рамках проекту «Молодь та громадські організації: назустріч сталому розвитку», – повідомили сьогодні, 8 липня, в прес-службі міськради, де також розповіли подробиці:

«Конкурс міні-грантів у рамках проекту «Молодь та громадські організації: назустріч сталому розвитку» спрямований на пошук і підтримку практичних ідей та ініціатив, які в малих масштабах вирішують питання зміни клімату та мають довготривалий вплив та користь для місцевої громади. До участі запрошують ініціативні групи та зареєстровані громадські організації області.

Метою конкурсу є мобілізація активної молоді для вирішення локальних екологічних проблем. Теми для проектів: адаптація до наслідків змін клімату та поглинання парникових газів; енергоефективність та енергозбереження; освіта в інтересах сталого розвитку, збереження клімату та популяризації енергоефективності, відновлювальних джерел енергії і захисту навколишнього середовища та природних ресурсів.

Практичний проект повинен відповідати таким критеріям: 1. Проект безпосередньо зменшує потребу у викопному паливі і знижує викиди парникових газів або сприяє адаптації до змін клімату, поглинанню парникових газів. 2. Сприяє підвищенню екологічної свідомості та обізнаності у місцевого населення з питань зміни клімату, енергозбереження чи сталого розвитку. 3. Здійснюється силами жителями міста/села для користі інших жителів.

Пріоритетними вважатимуться проекти, які вирішують актуальні екологічні проблеми;

мають конкретний досяжний результат; застосовують інноваційні методи та підходи;

сприяють підвищенню громадської активності та відповідальності у вирішенні проблеми зміни клімату та захисті навколишнього середовища; передбачають залучення громади; Також бюджет міні-гранту повинен повністю або частково покривати витрати на реалізацію проекту.

Проекти можуть стартувати з 1 вересня 2016 року (або вже перебувати на конкретній стадії реалізації) та мають бути завершені не пізніше 25 грудня 2016 року. Міні-гранти надаватимуть у розмірі, еквівалентному сумі 500-1000 євро.

Команди-переможці також матимуть можливість пройти два навчальні тренінги у вересні, щоб навчитись управлінню проектом, а одна з команд візьме участь у навчальному візиті в Німеччину, де матиме змогу відвідати партнерські НГО та ознайомитись з їхніми проектами. У грудні всі команди будуть запрошені на спільний форум до Києва, де учасники зможуть поділитись своїм досвідом втілення проекту з колегами з Білорусі, Росії та Німеччини, де паралельно здійснюється проект «Молодь та громадські організації: назустріч сталому розвитку».

Для того, щоб взяти участь у конкурсі, потрібно написати аплікацію та скласти бюджет проекту,  заповнивши форму  не пізніше 15 серпня 2016 року. Результати відбору будуть оприлюднені не пізніше 24 серпня.

З питаннями щодо умов участі чи заявки звертатися до координаторки Ірини Бурбило на електронну скриньку ira.piho@gmail.com. Конкурс реалізовується в рамках проекту «Молодь та громадські організації: назустріч сталому розвитку», у партнерстві з громадськими організаціями та рухами: Екоцентр, ДВ НЕЦУ, Екоклуб Рівне, Українська Молодіжна Кліматична Асоціація, за сприяння громадської організації DRA e.V. та фінансування Міністерства закордонних справ Німеччини.

Географія проекту в Україні: Миколаївська, Одеська, Дніпропетровська та Івано-Франківська області (координують Екоцентр та ДВ НЕЦУ); Рівненська, Житомирська, Хмельницька, Вінницька, Волинська області (координує Екоклуб Рівне); Львівська, Тернопільська, Чернівецька та Закарпатська (координує УМКА)».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

18:55 2 червня 2020 р.

Найстаршому мешканцеві Львова цього року виповнюється 104 роки

У Львові є традиція вітати довгожителів міста, які відсвяткували 100 і більше років. У червні троє осіб поважного віку відзначатимуть День народження: двом із них виповниться 100 років, ще одній людині - 103 роки.

Рубрика: Природа

12:25 1 червня 2020 р.

"Нафтусю" і "Східницьку" на Львівщині рятують від забруднення стічними водами

Очисні споруди глибокого біологічного очищення господарсько-побутових стічних нейтралізують ризик забруднення цілющих мінеральних вод у Східниці та річці Східничанці.

Рубрика: Природа

07:48 28 травня 2020 р.

Страдецькій горі зашкодить дорога Медведчука-Козака

На Львівщині порушено кримінальне провадження у зв’язку з будівництвом дороги у лісі приватним підприємством «Керамбуд», кінцевими беніфіціарними власниками якого є брати народних депутатів Віктора Медведчука і Тараса Козака.

Рубрика: Природа

Останні новини

На Львівщині за добу - 96 позитивних результатів ПЛР-тестів

Нардеп звинуватив мера Львова у "медійній корупції"

На Львівщині склалася критична ситуація з формуванням ОТГ

Держпродспоживслужба Львівщини не називає порушників норм водопостачання

Італія скасувала всі обмеження пересування для громадян ЄС і країн Шенгену

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу