У Львові до 14:00 триватиме загальноміська акція «Збережемо життя ялинці»

11:15 22 грудня 2015 р.


Фото: dovkilya.at.ua

Школярі запропонують безліч творчих альтернатив хвойним деревам.

«22 грудня з 10:00 до 14:00 Львівський міський дитячий еколого-натуралістичний центр проводить щорічну акцію «Збережемо життя ялинці», на якій учні шкіл Львова пропонують безліч творчих альтернатив хвойним деревам, щоб лишень зберегти їм життя», – повідомили «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також розповіли подробиці:

«Метою акції є донести до жителів міста важливість проблеми збереження ялинок напередодні новорічних та Різдвяних свят; допомогти людям навчитися бути уважними до світу, що оточує їх, побачити в ньому те, що вимагає любові та захисту, запропонувати альтернативу живій ялинці  зробивши добру справу для природи і при цьому не відмовившись від звичаїв. Найкращі роботи презентують на щорічній виставці на площі Ринок біля центрального входу до будівлі Ратуші. 

Роботи учнів оцінюватимуться за номінаціями «Новорічна композиція», «Різдвяна композиція», «Краща композиція з використанням штучного матеріалу», «Краща композиція з використанням природного матеріалу». Окрім цього, буде відзначено композицію призом глядацьких симпатій, за яку може проголосувати кожен, хто буде оглядати виставку. 

Організатори зазначили: «Запрошуємо усіх, кому не байдужий наш навколишній світ, завітати 22 грудня на площу Ринок та підтримати учасників акції. Сподіваємося, що усі ці роботи надихнуть львів’ян та гостей міста виготовити власну різдвяну композицію, а не купувати живе ялинкове дерево».

Контактна особа – Зоряна Слівінська (телефон – 097 30 80 653».

dailylviv.com

До теми

22:36 19 жовтня 2020 р.

Біля Львова зникло Винниківське озеро: кому дозволено таку трансформацію та які державні органи дали зелене світло

Завтра, 20 жовтня, о 12.00 у Львівському пресклубі правники міжнародної благодійної організації "Екологія-Право-Людина" розкажуть, як біля Львова зникло Винниківське озеро.

Рубрика: Природа

22:21 24 вересня 2020 р.

За 4 роки у Львові звели понад 300 житлових комплексів. Куди поділися мільйони від пайових внесків? - підприємець

У Львові заявили про важливість облаштування парків і скверів не лише у центральній частині міста. Бо якщо тут влада ще так-сяк старається, аби не було соромно перед туристами, то в спальних районах і на околицях наші парки придатні, хіба, для зйомок фільмів жахів, але не для комфортного відпочинку жителів.

Рубрика: Природа

21:44 24 вересня 2020 р.

У Львові хочуть перейняти приклад Барселони і Парижу, де на дахах ростуть дерева

Не лише парки і сквери, а й зелені зони на дахах і стінах будинків та зупинках громадського транспорту. Саме таким має бути Львів, якщо ми хочемо називати своє місто європейським. За 4 роки у Львові звели понад 300 житлових комплексів. Куди поділися мільйони від пайових внесків? - підприємець

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу