У Львові безпечні лише два озера

14:30 16 січня 2020 р.

  • 0
Світлина з архіву

Світлина з архіву
Фото: uanews.lviv.ua

Львівська міська рада закликає бути обережними під час традиційних заходів на свято Богоявлення.

Про це повідомили в четвер, 16 січня, у Львівській міськраді, де також розповіли, що у Львові визначені території, де будуть проводитись організовані купання та забавляння. У інших водоймах категорично заборонено проводити самовільні купання та пірнання у воду, адже це небезпечно для життя та здоров’я.

Заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко зазначив: «У нас офіційно є інформація про три локації, де будуть організатори, – це Горіховий гай на вулиці Володимира Великого, на Погулянці – озеро біля Центру творчості дітей та юнацтва, ще одна локація – озеро у Винниках на вулиці Шевченка.

Як інформував «ЩЛ», 19 січня, на свято Богоявлення, на площі Ринок у Львові традиційно відбудеться щорічний чин освячення води за участю духівників усіх християнських конфесій міста.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

23:55 22 січня 2020 р.

У Львові мобілізували техніку на прибирання снігу

Через посилення опадів у вигляді снігу, в місті до прибирання вулиць залучено снігоочисну техніку. Виїхало 35 піскорозкидувачів. За потреби до прибирання буде залучена інша техніка. Також зранку виїде техніка для очистки хідників.

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Скарга в ЮНЕСКО на забудови у Львові

Рубрика: Культура

Неформальна приміряльня, 1 випуск

Рубрика: Політика

Ринок землі: формула Романа Федишина

Рубрика: Економіка

Дві платіжки за газ

Рубрика: Економіка

Неформальна приміряльня, 2 випуск

Рубрика: Політика

Всі відео розділу