У львівських парках знищуватимуть кліщів

11:48 20 квітня 2018 р.


Фото: Світлина з архіву

У міськраді запевнили: «З понеділка, 23 квітня, за сприятливих погодних умов у міських парках планують розпочати акарацидну обробку, аби мінімізувати та унеможливити виплід кліщів, таким чином вберегти мешканців від укусів».

Про це повідомили сьогодні, 20 квітня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Департамент містобудування ЛМР просить мешканців поставитись із розумінням до незручностей, які можуть виникнути під час проведення акарацидної обробки, та утриматись від відвідування парків протягом 72 годин після обробки.

З метою недопущення виплоду кліщів та мінімізації укусів мешканців у міських парках департаментом містобудування скеровано лист до Державної установи «Львівський обласний лабораторний центр держсанепідслужби МОЗ України» щодо надання інформації щодо необхідності проведення акарацидної обробки на території парків Львова, а також пріоритетності її проведення».

«За результатами отриманої інформації, департаментом містобудування укладено угоду з обласним комунальним підприємством профілактичної дезінфекції на предмет проведення акарацидної обробки на територіях таких парків «Високий Замок», «Снопківський», «Горіховий Гай», «700-річчя Львова», «Залізна Вода», імені Папи Римського Івана-Павла ІІ, «Піскові озера», «Личаківський», «Замарстинівський» і «Скнилівський», лісопарку «Погулянка» й зеленої зони «Майорівка». РЛП «Знесіння» та ПРУ ППСПМЗДЗ «Стрийський парк» теж уклало угоди з обласним комунальним підприємством профілактичної дезінфекції на предмет проведення акарацидної обробки на територіях цих парків», – поінформували також у міськраді

Графік проведення акарацидної обробки

23 квітня – у парках «Високий Замок», «700 річчя Львова» і «Замарстинівський»

24 квітня – у парках «Залізна Вода», Імені Папи Римського Івана-Павла ІІ, «Снопківський».

25 квітня – у Стрийському парку й зеленій зоні «Майорівка».

Дата проведення може змінюватись відповідно до погодних умов.

dailylviv.com

До теми

18:00 23 жовтня 2021 р.

У Львові висадили ліквідамбар, якого ще немає в жодному з тутешніх парків

Сьогодні у Стрийському парку висадили нові дерева. Особливим мешканцем парку стало дерево ліквідамбар. Це дерево, якого ще немає в жодному з львівських парків. Загалом цієї осені у Львові планують висадити понад 2800 дерев.

Рубрика: Природа

14:36 23 жовтня 2021 р.

У семи локаціях Львова сьогодні посадили дерева. Перелік

Сьогодні, 23 жовтня, у межах глобального екологічного проєкту «Greening the Planet», у Львові висаджують дерева. Головними локаціями озеленення стали центр міста, зокрема вул. Театральна, пл. Соборна, Бернардинський сад, пл. Ринок, пр. Свободи, пл. Підкови, а також територія біля клінічної лікарні швидкої допомоги – тут створили новий екопростір під назвою «Сад Здоров’я».

Рубрика: Природа

18:52 22 жовтня 2021 р.

Ірина Гримак, Віталій Свіщов, Михайло Дзюдзь, Михайло Гичка садили ліс на Старосамбіщині

Сьогодні, 22 жовтня, голова Львівської обласної ради Ірина Гримак, голова комісії з питань екології, природних ресурсів та рекреації Віталій Свіщов, депутати облради Михайло Дзюдзь та Михайло Гичка, працівники комунальних лісових господарств Галсільлісу на території Бачинського лісництва Старосамбірського ОКС ЛГП «Галсільліс» висадили 2 тисячі саджанців ялини та понад 8,5 тисяч модрини.

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу