У львівському парку зимуватимуть 13 лебедів

13:18 28 грудня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У Стрийському парку залишилися на зимівлю тринадцять лебедів

Про це повідомили в суботу, 28 грудня, у Львівській міськраді, де також розповіли, що для забезпечення птахам комфортних умов на частині озера у Стрийському парку облаштовано систему антиобледеніння, яке дозволить не замерзати водоймі. Як стверджують орнітологи, наявність ділянок відкритої води є найважливішою умовою для комфортної зимівлі водних та коловодних птахів.

Птахам взимку холод не страшний – складніше їм перенести голод. Годують лебедів двічі на добу спеціально закупленими кормами, підгодовувати птахів у парку не потрібно.

Лебедів і качок не можна годувати хлібом – у птахів від нього починається ентерит. Підгодовуючи птахів хлібом люди надають птахам погану послугу, відучуючи добувати собі корм і вселяючи помилкову надію на легку зимівлю.

Як інформував «Щоденний Львів», у парку «700-річчя Львова» завершили роботи з водовідведення, встановивши дренажі та водовідвідні канали.

dailylviv.com

До теми

12:35 6 травня 2021 р.

У Львові узаконюють два парки, а два сквери - на черзі

На засіданні комісії екології, природокористування та енергозбереження Львівської міської ради депутати розглянули і підтримали два проєкти ухвал, які стосуються збереження та використання рекреаційних об’єктів у м. Львові – парку «Горіховий гай» і парку на вул Роксоляни.

Рубрика: Природа

11:46 1 травня 2021 р.

Скільки агропідприємств Львівщини порушують 5 правил застосування пестицидів і агрохімікатів

Усі роботи з пестицидами слід проводити в ранкові - до 10:00 - і вечірні - з 18:00 до 22:00 - години при мінімальному вітрі. Не пізніше, ніж за дві доби до початку проведення кожної хімічної обробки, треба сповістити населення, власників суміжних сільськогосподарських угідь та об'єктів про місця, строки й методи застосування пестицидів.

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу