У львівському парку зимуватимуть 13 лебедів

13:18 28 грудня 2019 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

У Стрийському парку залишилися на зимівлю тринадцять лебедів

Про це повідомили в суботу, 28 грудня, у Львівській міськраді, де також розповіли, що для забезпечення птахам комфортних умов на частині озера у Стрийському парку облаштовано систему антиобледеніння, яке дозволить не замерзати водоймі. Як стверджують орнітологи, наявність ділянок відкритої води є найважливішою умовою для комфортної зимівлі водних та коловодних птахів.

Птахам взимку холод не страшний – складніше їм перенести голод. Годують лебедів двічі на добу спеціально закупленими кормами, підгодовувати птахів у парку не потрібно.

Лебедів і качок не можна годувати хлібом – у птахів від нього починається ентерит. Підгодовуючи птахів хлібом люди надають птахам погану послугу, відучуючи добувати собі корм і вселяючи помилкову надію на легку зимівлю.

Як інформував «Щоденний Львів», у парку «700-річчя Львова» завершили роботи з водовідведення, встановивши дренажі та водовідвідні канали.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

15:45 18 лютого 2020 р.

Браконьєри зрізали на Львіввщині 233 дерева

Державні екоінспектори виявили на території Річківської сільської ради на Жовківщині самовільну зрізку 233 дерев у захисній смузі відводу залізниці.

Рубрика: Природа