У львівському парку «Погулянка» облаштували освітлення

10:08 15 грудня 2015 р.


Фото: lighting.philips.ua

У зеленому масиві на сході нашого міста встановили 55 світлодіодних світильників та 50 нових опор, а також проклали близько 1,6 кілометра кабельної мережі.

«Упродовж листопада тривали роботи з відновлення освітлення у парку «Погулянка», на що з міського бюджету витрачено 712 тисяч гривень», – повідомили сьогодні, 15 грудня, «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також розповіли подробиці:

«Тут встановили 55 світлодіодних світильників та 50 нових опор, а також проклали близько 1,6 кілометра кабельної мережі саме у парку (загалом – близько двох кілометрів). Як зазначає керівник комунального підприємства «Львівсвітло» Олександр Лазуткін, вже понад п’ять років у цьому парку не було жодного освітлення. Нагадаємо, впродовж останнього року у місті встановили 1115 світильників та 400 опор, а також змонтували 34 кілометрів мереж».

dailylviv.com

До теми

22:36 19 жовтня 2020 р.

Біля Львова зникло Винниківське озеро: кому дозволено таку трансформацію та які державні органи дали зелене світло

Завтра, 20 жовтня, о 12.00 у Львівському пресклубі правники міжнародної благодійної організації "Екологія-Право-Людина" розкажуть, як біля Львова зникло Винниківське озеро.

Рубрика: Природа

22:21 24 вересня 2020 р.

За 4 роки у Львові звели понад 300 житлових комплексів. Куди поділися мільйони від пайових внесків? - підприємець

У Львові заявили про важливість облаштування парків і скверів не лише у центральній частині міста. Бо якщо тут влада ще так-сяк старається, аби не було соромно перед туристами, то в спальних районах і на околицях наші парки придатні, хіба, для зйомок фільмів жахів, але не для комфортного відпочинку жителів.

Рубрика: Природа

21:44 24 вересня 2020 р.

У Львові хочуть перейняти приклад Барселони і Парижу, де на дахах ростуть дерева

Не лише парки і сквери, а й зелені зони на дахах і стінах будинків та зупинках громадського транспорту. Саме таким має бути Львів, якщо ми хочемо називати своє місто європейським. За 4 роки у Львові звели понад 300 житлових комплексів. Куди поділися мільйони від пайових внесків? - підприємець

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу