У Львівській міськраді затвердили програму допомоги постраждалим тваринам і птахам

15:45 8 листопада 2018 р.

  • 0
  • 624


Фото: city-adm.lviv.ua

Депутати ЛМР затвердили на сесії програму допомоги постраждалим диким та екзотичним тваринам і птахам у місті на 2019-2023 роки.

За відповідну ухвалу, прийняту під час пленарного засідання сесії, проголосували 46 депутатів.  Як йдеться в ухвалі, програма спрямована на зменшення негативного впливу людського фактора на тваринний світ Львова, надання тимчасового притулку та кваліфікованої ветеринарної допомоги постраждалим диким тваринам, організацію просвітницької та виховної роботи, збереження біотичного різноманіття.

Її реалізація повинна здійснюватись винятково гуманними методами, які виключають жорстоке поводження та передбачають реабілітацію тварин, з метою повернення їх у природні умови або передачі в спеціалізовані установи – зоологічні сади, вольєри або центри утримання диких тварин. Серед основних заходів, передбачених у програмі, — надання фахової ветеринарної допомоги постраждалим диким та екзотичним тваринам, чіпування/кільцювання червонокнижних видів, підтримка притулку в міському дитячому еколого-натуралістичному центрі, створення та підтримка «Соколиної служби» міста тощо.

«За останні 10 років в еколого-натуралістичний центр із проханням допомогти тваринам звернулось більше шести тисяч громадян, з яких 400 – тих, які підібрали постраждалих диких звірів на території міста й області. 25% принесених тварин загинули через важкі травми або надто пізнє звернення, понад 60% – після надання ветдопомоги успішно повернули в природу, а 15% тих, які зазнали ампутації травмованих кінцівок або потрапили в руки людини у дуже молодому віці й нездатні вижити у дикій природі, після допомоги передали для подальшого догляду мешканцям міста», – пояснюють в додатку до ухвали.

Реалізацію програми фінансуватимуть із Міського фонду охорони навколишнього природного середовища, за рахунок залучених грантових коштів, а також власних коштів окремих пов’язаних організацій чи підприємств. Загальна вартість становить 2,19 млн. гривень, з яких кошти міського фонду – 1,69 млн. гривень.

Про це повідомили в четвер, 8 листопада, в прес-службі Львівської міськради

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

17:32 19 березня 2019 р.

Екоосвітяни організували для школярів на Львівщині урок просто неба

Екоосвітяни Національного природного парку «Північне Поділля» спільно з провели урок географії просто неба для учнів восьмого класу Золочівського опорного закладу загальної середньої освіти з нагоди Всесвітнього дня води під назвою «Вода – джерело життя».

Рубрика: Природа

  • 0
  • 381

14:30 19 березня 2019 р.

Зубр зі Львівької області буде жити в Чернівецькій

Працівниками служби охорони Національного природного парку «Сколівські Бескиди» передали державному підприємству «Сторожинецьке лісове господарство» одного зубра.

Рубрика: Природа

  • 0
  • 423

Останні новини

Електропотяг «Львів-Трускавець» смертельно поранив військового

Держлісгоспи Львівщини поповнили бюджет на 57,8 млн. гривень

На Тернопільщині зійшов із рейок потяг із пасажирами

Фіскали відшкодували на Львівщині державі 9,9 млн. гривень

ЦВК не надала кошти на кабінки для голосування, – голова комісії у Львові

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Молодь і президентські вибори-2019

Рубрика: Політика

Незаконні дії працівників прокуратури

Рубрика: Кримінал

Проблеми виборчих комісій на Львівщині

Рубрика: Політика

Схеми купівлі голосів виборців

Рубрика: Політика

Провокація як виборча технологія

Рубрика: Політика

Всі відео розділу