У Львівській міськраді затвердили програму допомоги постраждалим тваринам і птахам

15:45 8 листопада 2018 р.

  • 0
  • 477


Фото: city-adm.lviv.ua

Депутати ЛМР затвердили на сесії програму допомоги постраждалим диким та екзотичним тваринам і птахам у місті на 2019-2023 роки.

За відповідну ухвалу, прийняту під час пленарного засідання сесії, проголосували 46 депутатів.  Як йдеться в ухвалі, програма спрямована на зменшення негативного впливу людського фактора на тваринний світ Львова, надання тимчасового притулку та кваліфікованої ветеринарної допомоги постраждалим диким тваринам, організацію просвітницької та виховної роботи, збереження біотичного різноманіття.

Її реалізація повинна здійснюватись винятково гуманними методами, які виключають жорстоке поводження та передбачають реабілітацію тварин, з метою повернення їх у природні умови або передачі в спеціалізовані установи – зоологічні сади, вольєри або центри утримання диких тварин. Серед основних заходів, передбачених у програмі, — надання фахової ветеринарної допомоги постраждалим диким та екзотичним тваринам, чіпування/кільцювання червонокнижних видів, підтримка притулку в міському дитячому еколого-натуралістичному центрі, створення та підтримка «Соколиної служби» міста тощо.

«За останні 10 років в еколого-натуралістичний центр із проханням допомогти тваринам звернулось більше шести тисяч громадян, з яких 400 – тих, які підібрали постраждалих диких звірів на території міста й області. 25% принесених тварин загинули через важкі травми або надто пізнє звернення, понад 60% – після надання ветдопомоги успішно повернули в природу, а 15% тих, які зазнали ампутації травмованих кінцівок або потрапили в руки людини у дуже молодому віці й нездатні вижити у дикій природі, після допомоги передали для подальшого догляду мешканцям міста», – пояснюють в додатку до ухвали.

Реалізацію програми фінансуватимуть із Міського фонду охорони навколишнього природного середовища, за рахунок залучених грантових коштів, а також власних коштів окремих пов’язаних організацій чи підприємств. Загальна вартість становить 2,19 млн. гривень, з яких кошти міського фонду – 1,69 млн. гривень.

Про це повідомили в четвер, 8 листопада, в прес-службі Львівської міськради

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори Президента виграють парторганізації?

Рубрика: Політика

"Чорні реєстратори" і Трускавець

Рубрика: Ситуації і пригоди

Особливості старту виборчої президентської кампанії на Львівщині

Рубрика: Політика

Томос і вибори Президента

Рубрика: Політика

Нововведення в рахунках за спожитий газ

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу