У Львівській громаді затвердили два нові сквери та парк

16:51 9 лютого 2024 р.

Фото до новини

Відповідні ухвали напередодні, 8 лютого, затвердили на пленарному засіданні сесії міськради.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише DailyLviv.com.

Територія на перехресті вулиць Липинського-Лінкольна тепер є парком. А нові сквери створили на вул. Солом'янка у Львові та у Дублянах на вул. Зеленій. Відповідні ухвали напередодні, 8 лютого, затвердили на пленарному засіданні сесії міськради.

«У Львові на один парк з озером стало більше. Понад 3 га території на вулиці Липинського – Лінкольна офіційно є парком. У його межах також озеро поруч. Це вже восьмий парк у Львові, який має водойму. На сесії проголосували за проєкт землеустрою та передали парк на баланс ЛКП «Зелений Львів», –  зазначили у департаменті містобудування ЛМР.

В управлінні екології та природних ресурсів уже склали план заходів щодо утримання нового парку. «Передбачено кошти на розчищення території, викошування трави, розкрижування лежачих дерев, вивезення сміття тощо. Визначатимуть спеціальні місця для облаштування алей, бо під парком протікає річка Полтва і місцями тут болотиста територія. Також заплановано встановлення паркових меблів, урн та висадка зелених насаджень»,  – розповіли в управлінні.

Також ДП «Скнилів-парк» передали на утримання сквер на вул. Солом'янка. Він розташований поряд зі Скнилівським парком. У перспективі сквер планують приєднати до цього парку.

Завершено оформлення документів на ще один сквер і в Дублянах. Це вже третій у громаді, який створено, відколи місто стало частиною Львівської МТГ. «Новий сквер – на вулиці Зеленій, поблизу місцевої церкви та кількох житлових будинків. Досі місце переважно пустувало та належало до земель громадської забудови. Тепер це офіційно сквер з кадастровим номером та сформованими межами», - додали в департаменті містобудування ЛМР.

За рішенням сесії, опікуватиметься сквером у Дублянах Шевченківська райадміністрація.

 

 

 

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів