Цукровий завод на Львівщині забруднює річки

16:45 6 січня 2020 р.

Світлина ілюстративна

Світлина ілюстративна
Фото: akvantis.com.ua

Держекоінспекція у Львівській області оприлюднила «Результати досліджень проб води, відібраних з річок Київський Потік та Західний Буг».

Про це повідомили на сайті Держекоінспекції у Львівській області, де також розповіли, що в пробах поверхневих вод річки Київський потік (притоки ріки Західний Буг), в яку відбувається скид стічних вод із ТзОВ «Радехівський цукровий завод», відібраних працівниками інспекції 19 грудня 2019 року, виявлено перевищення гранично допустимих концентрацій забруднюючих речовин згідно рибогосподарських норм водокористування:

У річці Західний Буг, 50 метрів вище впадіння річки Київський Потік біля села Тишиця Кам'янка-Бузького району (фонова проба) гранично допустима концентрація амонію перевищена в 4,6 рази, нітритів – у 1,6 разів, біохімічного споживання кисню (БСК5) – втричі, заліза загального – в 1,3 рази.

У річці Київський Потік, нижче ТзОВ «Радехівський цукор», біля села Нестаничі Радехівського району гранично допустима концентрація амонію перевищена в 6,6 рази, нітритів – в 1,9 разів, БСК5 – вп’ятеро, хімічне споживання кисню (ХСК) – вдвічі, заліза загального –  в 96 разів.

У річці Київський Потік, при впадінні в річку Західний Буг, біля села Тишиця Кам'янка-Бузького району гранично допустима концентрація амонію перевищена в 3,4 рази, нітритів – у 1,6 разів, БСК5 в 2,3 рази, ХСК – у 1,2 рази, заліза загального – в 48 разів.

У річці Західний Буг, 100 метрів нижче впадіння річки Київський Потік, біля села Тишиця Кам'янка-Бузького району гранично допустима концентрація амонію перевищена в 6,4 рази, нітритів – у 2,2 рази, БСК5 – у 4,7 разів, ХСК – у 1,3 рази, заліза загального – в 12 разів.

Як інформував «ЩЛ», екоінспектори зафіксували забруднення води й ґрунтів поблизу Львова.

dailylviv.com

До теми

15:19 8 жовтня 2021 р.

Зі Львова витікають на територію МТГ брудніші потічки, ніж каналізаційна Полтва після очисних споруд

Біолог запропонував створити у Львові каналізацію, яка б текла хоча б по деяких ділянках міста, по зеленій зоні, відкритим способом. Дощову Полтву?

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу