Цукровий завод на Львівщині забруднює річки

16:45 6 січня 2020 р.

Світлина ілюстративна

Світлина ілюстративна
Фото: akvantis.com.ua

Держекоінспекція у Львівській області оприлюднила «Результати досліджень проб води, відібраних з річок Київський Потік та Західний Буг».

Про це повідомили на сайті Держекоінспекції у Львівській області, де також розповіли, що в пробах поверхневих вод річки Київський потік (притоки ріки Західний Буг), в яку відбувається скид стічних вод із ТзОВ «Радехівський цукровий завод», відібраних працівниками інспекції 19 грудня 2019 року, виявлено перевищення гранично допустимих концентрацій забруднюючих речовин згідно рибогосподарських норм водокористування:

У річці Західний Буг, 50 метрів вище впадіння річки Київський Потік біля села Тишиця Кам'янка-Бузького району (фонова проба) гранично допустима концентрація амонію перевищена в 4,6 рази, нітритів – у 1,6 разів, біохімічного споживання кисню (БСК5) – втричі, заліза загального – в 1,3 рази.

У річці Київський Потік, нижче ТзОВ «Радехівський цукор», біля села Нестаничі Радехівського району гранично допустима концентрація амонію перевищена в 6,6 рази, нітритів – в 1,9 разів, БСК5 – вп’ятеро, хімічне споживання кисню (ХСК) – вдвічі, заліза загального –  в 96 разів.

У річці Київський Потік, при впадінні в річку Західний Буг, біля села Тишиця Кам'янка-Бузького району гранично допустима концентрація амонію перевищена в 3,4 рази, нітритів – у 1,6 разів, БСК5 в 2,3 рази, ХСК – у 1,2 рази, заліза загального – в 48 разів.

У річці Західний Буг, 100 метрів нижче впадіння річки Київський Потік, біля села Тишиця Кам'янка-Бузького району гранично допустима концентрація амонію перевищена в 6,4 рази, нітритів – у 2,2 рази, БСК5 – у 4,7 разів, ХСК – у 1,3 рази, заліза загального – в 12 разів.

Як інформував «ЩЛ», екоінспектори зафіксували забруднення води й ґрунтів поблизу Львова.

dailylviv.com

До теми

22:36 19 жовтня 2020 р.

Біля Львова зникло Винниківське озеро: кому дозволено таку трансформацію та які державні органи дали зелене світло

Завтра, 20 жовтня, о 12.00 у Львівському пресклубі правники міжнародної благодійної організації "Екологія-Право-Людина" розкажуть, як біля Львова зникло Винниківське озеро.

Рубрика: Природа

22:21 24 вересня 2020 р.

За 4 роки у Львові звели понад 300 житлових комплексів. Куди поділися мільйони від пайових внесків? - підприємець

У Львові заявили про важливість облаштування парків і скверів не лише у центральній частині міста. Бо якщо тут влада ще так-сяк старається, аби не було соромно перед туристами, то в спальних районах і на околицях наші парки придатні, хіба, для зйомок фільмів жахів, але не для комфортного відпочинку жителів.

Рубрика: Природа

21:44 24 вересня 2020 р.

У Львові хочуть перейняти приклад Барселони і Парижу, де на дахах ростуть дерева

Не лише парки і сквери, а й зелені зони на дахах і стінах будинків та зупинках громадського транспорту. Саме таким має бути Львів, якщо ми хочемо називати своє місто європейським. За 4 роки у Львові звели понад 300 житлових комплексів. Куди поділися мільйони від пайових внесків? - підприємець

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу