Цукровий завод на Львівщині забруднює річки

16:45 6 січня 2020 р.

  • 0
Світлина ілюстративна

Світлина ілюстративна
Фото: akvantis.com.ua

Держекоінспекція у Львівській області оприлюднила «Результати досліджень проб води, відібраних з річок Київський Потік та Західний Буг».

Про це повідомили на сайті Держекоінспекції у Львівській області, де також розповіли, що в пробах поверхневих вод річки Київський потік (притоки ріки Західний Буг), в яку відбувається скид стічних вод із ТзОВ «Радехівський цукровий завод», відібраних працівниками інспекції 19 грудня 2019 року, виявлено перевищення гранично допустимих концентрацій забруднюючих речовин згідно рибогосподарських норм водокористування:

У річці Західний Буг, 50 метрів вище впадіння річки Київський Потік біля села Тишиця Кам'янка-Бузького району (фонова проба) гранично допустима концентрація амонію перевищена в 4,6 рази, нітритів – у 1,6 разів, біохімічного споживання кисню (БСК5) – втричі, заліза загального – в 1,3 рази.

У річці Київський Потік, нижче ТзОВ «Радехівський цукор», біля села Нестаничі Радехівського району гранично допустима концентрація амонію перевищена в 6,6 рази, нітритів – в 1,9 разів, БСК5 – вп’ятеро, хімічне споживання кисню (ХСК) – вдвічі, заліза загального –  в 96 разів.

У річці Київський Потік, при впадінні в річку Західний Буг, біля села Тишиця Кам'янка-Бузького району гранично допустима концентрація амонію перевищена в 3,4 рази, нітритів – у 1,6 разів, БСК5 в 2,3 рази, ХСК – у 1,2 рази, заліза загального – в 48 разів.

У річці Західний Буг, 100 метрів нижче впадіння річки Київський Потік, біля села Тишиця Кам'янка-Бузького району гранично допустима концентрація амонію перевищена в 6,4 рази, нітритів – у 2,2 рази, БСК5 – у 4,7 разів, ХСК – у 1,3 рази, заліза загального – в 12 разів.

Як інформував «ЩЛ», екоінспектори зафіксували забруднення води й ґрунтів поблизу Львова.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

15:45 18 лютого 2020 р.

Браконьєри зрізали на Львіввщині 233 дерева

Державні екоінспектори виявили на території Річківської сільської ради на Жовківщині самовільну зрізку 233 дерев у захисній смузі відводу залізниці.

Рубрика: Природа

Останні новини

У Львові преміювали призерок чемпіонату Європи

У міськраді не підтримали петицію про заборону кінних карет у центрі Львова

У Львові попрощалися з полеглим десантником

Фейк про коронавірус розіслали з іноземного поштового сервісу, – СБУ

У Львові буде притулок для жертв домашнього насильства

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Професор УКУ пропонує обнулити медійне законодавство

Рубрика: Політика

Державна премія - за плагіат: волонтери - проти

Рубрика: Політика

Ринок землі: формула Романа Федишина

Рубрика: Економіка

Дві платіжки за газ

Рубрика: Економіка

Зупинити новий Кодекс про працю

Рубрика: Політика

Всі відео розділу