Екоінспектори зафіксували забруднення води й ґрунтів поблизу Львова

13:15 10 жовтня 2019 р.

  • 0


Фото: galnet.fm

Держекоінспекція у Львівській області оприлюднила «Результати лабораторних досліджень проб грунтів та води, відібраних у селі Чишки».

Про це повідомили на сайті Держекоінспекції у Львівській області, де також розповіли: «Спеціалістами відділу інструментально-лабораторного контролю Інспекції проведено дослідження відібраних 26 вересня 2019 року проб води та ґрунтів на території села Чишки Пустомитівського району поблизу підприємства, де сталася пожежа».

«Отже, у пробах води хімічні показники виглядають наступним чином: у поверхневій воді з придорожньої канави на вулиці Лесі Українки, 51 в селі Чишки приблизно 400 метрів від території підприємства водневий показник – 5,68 од.рН. (при нормі 6,5-8,5), сухий залишок – 1500 мг/ дм3 (при нормі 1000,0), хімічне споживання кисню - 8270 мг/дм3 (при нормі 30); важкі метали, які не нормуються згідно нормативного документу (залізо – 2,12 мг/дм3, хром загальний – 0,015 мг/дм3, цинк – 0,018 мг/дм3, мідь – 0,007 мг/дм3, свинець – 0,118 мг/дм3, кадмій - 0,023 мг/дм3, марганець – 0,65 мг/дм3)», – поінформували також на сайті Держекоінспекції у Львівській області.

«Перевищення забруднюючих речовин  відносно фонової проби в пробі ґрунту №1, відібраній на земельній ділянці вздовж рову в селі Чишки по вулиці Л. Українки навпроти будинку 51 – п'ятиоксид фосфору в 1,9 рази, хлориди в два рази, цинк в 5,6 разів, кадмій в 2,5 рази, залізо в 4,2 рази, свинець в 3,7 раз, нафтопродукти (неполярні вуглеводні) в 4,3 рази», – повідомили також на сайті Держекоінспекції у Львівській області.

Як інформував «Щоденний Львів», 30 серпня виникла пожежа в складському приміщенні підприємства в селі Чишки в Пустомитівському районі Львівської області, де зберігалися легкозаймисті матеріали.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

09:30 23 березня 2020 р.

ДСНС попередила про пориви вітру, хуртовини та ожеледицю на Львівщині

За повідомленням Львівського обласного центру з гідрометеорології України, в понеділок, 23 березня, на території Львівської області очікуються пориви північно-східного вітру 15-20 метрів за секунду, подекуди – хуртовини.

Рубрика: Природа

Останні новини

У Львівській області за два місяці продали товарів на 11 млрд грн

Як країни-сусіди України закрили державні кордони

Іспанія стабілізує поширення коронавірусу

МОЗ опублікував стандарт надання медичної допомоги хворим на коронавірусну хворобу

Найбільше дезінформації про коронавірус - у групах WhatsApp і Telegram

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Знищення ФОПів в Україні

Рубрика: Економіка

Міжконфесійна церква у зоні ООС

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення у Львові

Рубрика: Кримінал

"За" перезавантаження плану ОТГ на Львівщині

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу