Синоптики прогнозують вночі у Львові сильний сніг

16:20 13 листопада 2016 р.

Центр обліку і нічного перебування бездомних громадян на вулиці Кирилівській, 3а у Львові

Центр обліку і нічного перебування бездомних громадян на вулиці Кирилівській, 3а у Львові
Фото: прес-служба Львівської міськради

У міськраді запевнили, що, у зв’язку з погодними умовами, Центр обліку та нічного перебування бездомних відкритий і впродовж дня.

У прес-службі міськради повідомили в неділю, що в регіональному центрі з гідрометеорології прогнозують у Львові вночі 14 листопада сильний сніг, а на дорогах –ожеледицю й снігові замети. У міськраді запевнили: «У зв’язку з погодними умовами, Центр обліку та нічного перебування бездомних (на вулиці Кирилівській, 3а. – «ЩЛ») відкрито впродовж дня». 

У прес-службі міськради повідомили також, що управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ЛМР  просить водіїв транспортних засобів при можливості утримуватися від поїздок, за умов ожеледиці на дорогах – обирати помірну швидкість, дотримуватись дистанції між транспортними засобами, й не паркувати автомобілі у недозволених місцях, аби комунальна техніка могла проїхати для очистки доріг від снігу та ожеледиці, а про всі надзвичайні ситуації повідомляти на гарячу лінію міста за телефоном 15-80 для оперативного реагування службами.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини