Суд у Львові зобов’язав лісокомбінат відшкодувати збитки довкіллю

12:20 7 листопада 2018 р.

  • 0
  • 408


Фото: foursquare.com

Працівники Державної екологічною інспекції у Львівській області провели позапланову перевірку Магерівського лісгоспу Львівського військового лісокомбінату.

Екоінспектори виявили під час позапланової перевірку Магерівського лісгоспу Львівського військового лісокомбінату порушення вимог природоохоронного законодавства – відсутність дозволу на викиди забруднюючих речовин у атмосферне повітря від стаціонарних джерел. Сума збитків завданих державі становила 22 698 гривень.

У зв’язку із відмовою від добровільної сплати заподіяної шкоди, інспекцією будо скеровано позовну заяву у Господарський суд Львівської області. За результатами претензійно-позовної роботи, проведеної Державною екологічною інспекцією у Львівській області спільно з Військовою прокуратурою Західного регіону на користь держави Львівським військовим лісокомбінатом було сплачено збитки в повному обсязі.

Про це повідомили в прес-службі Державної екологічною інспекції у Львівській області.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

13:28 15 листопада 2018 р.

На Львівщині озеленили 11800 метрів дороги

Працівники «Жовківського лісгоспу» доповнили новими саджанцями липові алеї вздовж дороги «Ковель – Володимир-Волинський – Червоноград – Жовква».

Рубрика: Природа

  • 0
  • 222

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Терещенко, якого чекали!

Рубрика: Політика

"Пам'ятай" жертв у Самборі

Рубрика: Історія

Погіршення стоматологічного здоров'я львів'ян

Рубрика: Медицина

Усім капеланам - статус УБД

Рубрика: Культура

Знеструмлення ОТГ на Львівщині

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу