Суд у Львові зобов’язав лісокомбінат відшкодувати збитки довкіллю

12:20 7 листопада 2018 р.

  • 0
  • 582


Фото: foursquare.com

Працівники Державної екологічною інспекції у Львівській області провели позапланову перевірку Магерівського лісгоспу Львівського військового лісокомбінату.

Екоінспектори виявили під час позапланової перевірку Магерівського лісгоспу Львівського військового лісокомбінату порушення вимог природоохоронного законодавства – відсутність дозволу на викиди забруднюючих речовин у атмосферне повітря від стаціонарних джерел. Сума збитків завданих державі становила 22 698 гривень.

У зв’язку із відмовою від добровільної сплати заподіяної шкоди, інспекцією будо скеровано позовну заяву у Господарський суд Львівської області. За результатами претензійно-позовної роботи, проведеної Державною екологічною інспекцією у Львівській області спільно з Військовою прокуратурою Західного регіону на користь держави Львівським військовим лісокомбінатом було сплачено збитки в повному обсязі.

Про це повідомили в прес-службі Державної екологічною інспекції у Львівській області.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

16:50 15 січня 2019 р.

Синоптики застерегли львів’ян про погіршення погодних умов

Регіональний центр з гідрометеорології застерігає, що 16 січня у Львові збережеться на дорогах ожеледиця, пориви західного вітру 15-20 метрів за секунду, а вночі – хуртовини й значний снігопад.

Рубрика: Природа

  • 0
  • 747

16:00 14 січня 2019 р.

Гідрометцентр попередив львів’ян про значний снігопад і пориви вітру

Регіональний центр із гідрометеорології застерігає, що у вівторок, 15 січня, львів’янам дошкулятимуть не лише ожеледиця, а й пориви західного вітру 15-20 метрів за секунду та значний снігопад.

Рубрика: Природа

  • 0
  • 393

09:10 14 січня 2019 р.

На Львівщині оголосили штормове попередження

Львівський обласний центр з гідрометеорології України попередив про пориви північно-західного вітру 17-22 метрів за секунду й хуртовини в понеділок, 14 січня.

Рубрика: Природа

  • 0
  • 345