Сьогодні відбудеться міжнародна конференція «Львівський екофорум. Вода та Енергія»

10:15 19 листопада 2015 р.


Фото: arenalviv.com.ua

Учасники форуму матимуть нагоду ознайомитися з багаторічними напрацюваннями та отримати рекомендації міжнародних та українських експертів.

«19 листопада у Львові відбудеться «Львівський екофорум. Вода та Енергія» – перша спеціалізована конференція, присвячена інноваціям у сфері водопідготовки, очищенню стічних вод і обробки осаду», – повідомили «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також поінформували:

«Міжнародна конференція «Львівський екофорум. Вода та Енергія» покликана об’єднати представників міжнародних фінансових установ, державних урядовців, експертів галузі водопровідно-каналізаційного господарства, представників бізнес-кіл, постачальників новітніх екотехнологій та створити ефективний майданчик для зустрічей, дискусій, обміну досвідом і пошуку джерел фінансування проектів.  В межах форуму відбудуться конференц-заходи присвячені актуальним питанням у сфері водопостачання та водовідведення, інноваціям у сфері водопідготовки, очищенню стічних вод і обробки осаду.

Учасники форуму матимуть нагоду ознайомитися з багаторічними напрацюваннями та отримати рекомендації міжнародних та українських експертів на такі теми:

«Державна політика у сфері охорони довкілля – напрями взаємодії з підприємствами водопровідно-каналізаційного господарства»;

«Робота з інвесторами в Україні. Транскордонна співпраця. Нові механізми залучення інвестицій»;

«Напрямки використання осаду стічних вод з урахуванням сучасних європейських стандартів. Потенціал осаду, як джерела енергії та сировини»;

«Застосування системи термо-гідролізу на очисних спорудах у Вільнюсі, Бидгощі, Мюнхені, Вашингтоні»;

«Технології зневоднення осаду на основі експериментальних досліджень у місті Тихи (Польща) »;

«Новітня система видалення фосфору зі стічних вод на основі практичного досвіду установок в Чикаго і Лондоні, а також останніх експериментальних досліджень в Гдині та Познані»;

«Досвід спалювання осаду у Карлсруе, Мюнхені, Гдині, Гонконзі»;

«Впровадження новітніх технологій у водопідготовці: аерація, видалення магнію і заліза у Чикаго; знезараження води на прикладі Нью-Йорку, Роттердаму, Кракова»;

«Синхронізація законодавства України в сфері житлово-комунального господарства з правилами та директивами ЄС. Досвід Польщі».

Реєстрація та програма на конференцію – за посиланням: http://lvivvodokanal.com.ua/lvivecoforum/. Контактна особа – Уляна Горбата, тел. (067) 3144176». 

dailylviv.com

До теми

11:17 14 травня 2021 р.

Парки Львова рятуватимуть від кліщів. Графік

З наступного понеділка у місті розпочнуть акарицидну обробку парків та зелених зон, з метою недопущення укусів кліщами. Загальна площа обробки в парках складатиме 161 870 м2.

Рубрика: Природа

19:03 13 травня 2021 р.

Озеро Стосика стане об'єктом загального користування, а не техводоймою

11 травня на засіданні комісії землекористування та агломерації Львівської міської ради депутати погодили проєкт ухвали «Про визначення водойми «Озеро Стосика» на вул. Замарстинівській водним об'єктом загального користування та зміну виду використання земельної ділянки».

Рубрика: Природа

18:54 13 травня 2021 р.

8 млн бджіл, яких вважали загиблими через неналежне транспортування, ожили, - Укрпошта (відео)

За даними Закарпатської дирекції АТ «Укрпошта» у 118 ящиках з 300, які сьогодні прибули до Іршавського відділення Укрпошти, знаходяться живі бджоли. Комахи, які ще вчора здавалися мертвими, імовірно, перебували в стадії пригнічення або спокою. Зараз комахи відновлюють активність.

Рубрика: Природа

15:44 12 травня 2021 р.

На Львівщині обіцяють грозу і високу пожежну небезпеку

Львівський регіональний центр з гідрометеорології повідомив, що у Львові 13 травня вдень буде гроза, пориви південно-західного вітру 15-20 м/с. Упродовж 14- 15 травня буде висока (4-й клас) пожежна небезпека.

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу