Сміттєвалище Львова негативно впливає на ґрунти

13:00 18 січня 2019 р.

Світлина з архіву

Світлина з архіву
Фото: galinfo.com.ua

Спеціалісти відділу інструментально-лабораторного контролю Державної екологічної інспекції у Львівській області провели кризовий моніторинг поверхневих вод та ґрунтів у зоні полігону твердих побутових відходів Львівського комунального підприємства «Збиранка».

Про це повідомили в Державній екологічній інспекції у Львівській області, де також розповіли: «Відібрано 217 проб поверхневих вод та 92 об'єднані проби ґрунту. За результатами проведених досліджень поверхневих вод спостерігаються наступні тенденції – в меліоративному каналі у місці сходження обвідних каналів біля автодороги «Львів – Рава-Руська», на відстані приблизно один кілометр від підніжжя полігону ТПВ зафіксовано незначне збільшення вмісту концентрацій забруднюючих речовин (хлоридів, азоту амонійного, біохімічного споживання кисню, хімічного споживання кисню); помітний незначний вплив меліоративного каналу на річку Малехівку; річка Малехівка не чинить негативного впливу на річку Полтву, оскільки дана річка зазнає забруднень вище гирла річки Малехівка (вище по течії); річка Полтва чинить значний негативний вплив на якісний стан річки Західний Буг, однак цей вплив не пов’язаний із полігоном ТПВ».

«За результатами проведених досліджень проб ґрунтів з’ясовано, що полігон твердих побутових відходів негативно впливає на ґрунти в зоні полігону. 2018 року виявлені перевищення забруднюючих речовин відносно фону по таких показниках, як азот амонійний, нітрати, хлориди, кобальт, марганець, свинець, мідь, залізо загальне, нафтопродукти, кадмій, цинк. Проте слід відзначити, що в IV кварталі 2018 року, за результатами лабораторних досліджень, спостерігається тенденція до зменшення забруднюючих речовин в ґрунтах за вищевказаними показниками», – поінформували також у Державній екологічній інспекції у Львівській області.

dailylviv.com

До теми

18:52 22 жовтня 2021 р.

Ірина Гримак, Віталій Свіщов, Михайло Дзюдзь, Михайло Гичка садили ліс на Старосамбіщині

Сьогодні, 22 жовтня, голова Львівської обласної ради Ірина Гримак, голова комісії з питань екології, природних ресурсів та рекреації Віталій Свіщов, депутати облради Михайло Дзюдзь та Михайло Гичка, працівники комунальних лісових господарств Галсільлісу на території Бачинського лісництва Старосамбірського ОКС ЛГП «Галсільліс» висадили 2 тисячі саджанців ялини та понад 8,5 тисяч модрини.

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу