Патрульні запросили львів’ян на спільну толоку

16:40 22 квітня 2016 р.

Фото до новини


Фото: зі сторінки Патрульної поліції Львова в інтернет-мережі «Facebook»

Правоохоронці повідомили в п’ятницю: «Місце зустрічі – біля патрульного автомобіля на перетині вулиць Скрипника й Лісної».

«Патрульні запрошують сихівчан на толоку у парк імені блаженного Івана Павла ІІ», – повідомили сьогодні, 22 квітня, правоохоронці, які також розповіли подробиці:

«23 квітня о 10-й годині начальник управління патрульної поліції Львова, командири батальйонів, рот, інспектори та працівники самого управління вийдуть на толоку в так званий сихівський ліс. Начальник управління патрульної поліції у Львові Антон Пузиревський зауважив:

«Піші патрулі обходячи цей лісопарк, особливо після вихідних днів, помічають неприбране сміття залишене відпочиваючими. До нас надходять звернення від сихівчан, аби ми хоч якось вплинули на порушників благоустрою.

Патрульні поліцейські вирішили перед Великодніми святами та днем міста Львова долучитися до міської толоки і допомогти навести лад у парку імені блаженного Івана Павла ІІ. І просимо, аби долучилися небайдужі.

Давайте спільно зробимо наше місто кращим та чистішим. І цей парк буде окрасою Сихівського району».

Наявність у мешканців рукавичок та садово-городнього інвентарю вітається. Тож чекаємо усіх бажаючих долучитися до спільної толоки разом з патрульними Львова у суботу 23 квітня о 10-й годині. Місце зустрічі – біля патрульного автомобіля на перетині вулиць Скрипника й Лісної».

Про це повідомили сьогодні, 22 квітня, на сторінці Патрульної поліції Львова в інтернет-мережі «Facebook».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів