Парки Львова оброблятимуть від кліщів

16:15 5 червня 2019 р.


Фото: loda.gov.ua

У понеділок, 10 червня, обласне комунальне підприємство профілактичної дезінфекції на територіях парків Львова проводитиме перший етап акарацидної обробки.

Про це повідомили в середу, 5 червня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «Зокрема, оброблятимуть від кліщів на території парків «Високий замок», «700 річчя Львова», «Замарстинівський», «Імені Івана Франка» та РЛП «Знесіння». Другий етап акарацидної обробки проводитиметься 11 четвня на територіях парків Імені Папи Римського Івана-Павла ІІ, «Снопківський», «Залізна Вода» та «Стрийський парк».

«Третій етап заплановано провести 12 червня на території парку «Личаківський», зеленої зони «Майорівка» та лісопарку «Погулянка».  Під час проведення четвертого – завершального етапу – будуть оброблені парки «Піскові озера», Горіховий Гай», «Скнилівський» та «Левандівський», – поінформували також в облдержадміністрації.

«Ці заходи проводиться з метою мінімізації випадків укусів кліщами відвідувачів у міських парках та запобігання можливості виникнення та розповсюдження вірусного кліщового енцефаліту та хвороби Лайма. Дата проведення може змінюватись відповідно до погодних умов. Містян та гостей міста просять віднестись із розумінням до незручностей, які виникатимуть під час проведення акарацидної обробки та утриматись від відвідування згаданих парків упродовж 72 годин», – повідомили також в облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

16:17 21 червня 2022 р.

Безпечними для купання на Львівщині є 12 пляжів на 12 водоймах. Список

Упродовж першої половини червня на Львівщині обстежували водні об’єкти щодо їхньої безпеки, адже купальний сезон має розпочатись лише тоді, коли достеменно буде відомо, де безпечно плавати.

Рубрика: Природа

15:57 21 червня 2022 р.

Як на непридатній для сільського господарства землі чоловік створив дендропарк

Власна земельна ділянка Любомира Калагурка, яка не була придатна для ведення сільського господарства у с. Годині, що на Яворівщині, стала місцем, де у 2001 році на площі 6 га з метою фітомеліорації земель заклали дендропарк.

Рубрика: Природа

13:36 21 червня 2022 р.

Депутати проголосували за збереження лісів

Верховна Рада України підтримала ще один важливий екологічний законопроєкт № 5650 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо збереження лісів», який передбачає забезпечення збереження самосійних лісів, спрощення та впровадження стимулювання лісорозведення.

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу