Неймовірні сучасні кальяни

11:15 2 червня 2017 р.

Можна сміливо дарувати прилад тим, хто хоче кинути палити. Це буде першим кроком до здорового способу життя, оскільки кальяни допомагають людям без стресу поступово відмовитися від куріння.

Від класики до новаторства

Кальяни мають безліч назв і поширені по всьому світу. В Європі прилад для паління називають кальяном, в Узбекистані – чілім, в Ізраїлі та Лівані прилад називають «шиша», «наргіле» або «хука». Крім різноманітних назв, кожен прилад може похвалитися стилістичним рішенням – від витончених витворів мистецтва, створених саморуч, до стандартних і простих виробів, доступних кожному.

Класика, до якої ми всі звикли, зазвичай являє собою скляну колбу з металевою шахтою і чашею, з пластиковою трубкою і мундштуком. Усі ці елементи вже кілька десятиліть створюють зі звичних матеріалів і з'єднують між собою за стандартною виробничою схемою.

Новий стиль – нові матеріали

Сьогодні настає час змін. Сучасний кальян – це виріб, зроблений з удосконалених матеріалів, завдяки яким палити кальян набагато зручніше і приємніше. До того ж, варіанти дизайну красивіші за старих приладів.

Для виробництва новинок і окремих деталей використовують мідь, нержавіючу сталь, або латунь – міцні метали, які не піддаються окисленню. Сплави створюються відповідно до новаторських тенденцій і можна сказати, що традиційний матеріал поступово витісняється якісним і довговічним металом. Зрозуміло, у новій «оболонці» є очевидні переваги: ​​стійкість до бруду та іржі, здатність не вбирати аромати тютюну, яскрава форма та дизайн.

Безумовно, з такими перевагами вартість кальяну досить висока, проте цілком виправдана. Зустрічаються виробники, що покривають нержавійкою деталі тільки зовні, при цьому внутрішня частина залишається вразливою. Для шахти приладу цей момент дуже важливий: не допускається використання матеріалів, які швидко окислюються через вологу. Для багатьох новинок додатково застосовують хромування, що, безсумнівно, не тільки підвищує якість і довговічність, але й облагороджує зовнішній вигляд виробу.

Сьогодні ми стаємо свідками еволюції в кальянній індустрії: з'являються цікаві та незвичайні форми, створюється унікальний дизайн, вироби стають частиною приємного відпочинку і красивим елементом декору. Футуристичний стиль деяких моделей привертає увагу публіки в закладах, при цьому функціональність приладів залишається на висоті. На зміну звичайним пластиковим шлангам приходять гнучкі силіконові матеріали, які можуть додатково покриватися тканиною та шкірою. Традиційні металеві накінечники замінюють якісним пластиком, деревом, слоновою кісткою.

Причини подарувати Hi-End кальян

Насамперед більшість людей палять у клубах і барах, але не кожен може дозволити собі купити свій індивідуальний прилад додому. Отримати такий подарунок – означає насолоджуватися усіма перевагами східного приладу в будь-який час.

По-друге, кальяни – це причина зібрати дружню компанію, порозмовляти, дізнатися багато цікавого. Процес паління триває довго, і спільний відпочинок об'єднує. Головне, перед придбанням орієнтуватися на кількість курців, щоб одним кальяном змогли насолоджуватися всі.

По-третє, шкідливість нижча, ніж у тютюнових сигарет. Ви можете сміливо дарувати прилад тим, хто хоче кинути палити. Це буде першим кроком до здорового способу життя, оскільки кальяни допомагають людям без стресу поступово відмовитися від куріння.

І останнє: навіть якщо пристрій не використовується, він прикрашає інтер'єр і є родзинкою декору. Наприклад, зустрічаються справжні витвори мистецтва, інкрустовані камінням.

Якість та стиль – основні пріоритети

Кальяни поступово з'являються в кожному будинку, їх можна придбати в онлайн-магазинах і навіть на ринках. Новачкові важко відрізнити оригінальний продукт від підробки, і відсутність гарантії деяких покупців не бентежить. Але все ж таки принциповий момент – це магазини, перевірені часом, які постачають якісні оригінальні вироби і обов'язково дають гарантію на довговічність свого продукту.

Поєднання високоякісних матеріалів і неповторного дизайну робить Hi-end кальян унікальним, а вибираючи модель, ви привносите нові фарби і аромати в своє життя.

dailylviv.com

До теми

22:21 24 вересня 2020 р.

За 4 роки у Львові звели понад 300 житлових комплексів. Куди поділися мільйони від пайових внесків? - підприємець

У Львові заявили про важливість облаштування парків і скверів не лише у центральній частині міста. Бо якщо тут влада ще так-сяк старається, аби не було соромно перед туристами, то в спальних районах і на околицях наші парки придатні, хіба, для зйомок фільмів жахів, але не для комфортного відпочинку жителів.

Рубрика: Природа

21:44 24 вересня 2020 р.

У Львові хочуть перейняти приклад Барселони і Парижу, де на дахах ростуть дерева

Не лише парки і сквери, а й зелені зони на дахах і стінах будинків та зупинках громадського транспорту. Саме таким має бути Львів, якщо ми хочемо називати своє місто європейським. За 4 роки у Львові звели понад 300 житлових комплексів. Куди поділися мільйони від пайових внесків? - підприємець

Рубрика: Природа

21:35 23 вересня 2020 р.

У Львові розповіли про конкуренцію між зоозахисниками-волонтерами

Якби ЛКП «Лев» співпрацював з усіма волонтерами, проблем було би менше. На жаль, нині до питулку тварини потрапляють вибірково: одних візьмуть на перетримку та знайдуть господаря, інших чипують, і вони знову опиняться на вулиці.

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Туризм на Львівщині: епідемічний синдром

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу