Народний синоптик заспокоює – зима буде малосніжною і з помірними морозами

14:06 4 жовтня 2013 р.

Але потеплішає аж наприкінці квітня.

Народний синоптик Валерій Некрасов розповів «Вестям»: «Зі 7 жовтня буде тепліше, протягом тижня «бабиного літа» очікується 13-17 градусів удень і близько п’яти вночі, а з 15-го знову похолоднішає. Перші приморозки почнуться тільки з 15 листопада. А зима прийде з 4 грудня, але до Нового року все підтане».

Зима встановиться, прогнозує Валерій Некрасов, з 15 січня: «Буде 15, максимум – 20, градусів нижче нуля». Але народний синоптик не згоден із прогнозом американських і німецьких колег, які обіцяють нам сніжний апокаліпсис, причому – ще гірший, аніж уже був.

«Зима буде малосніжна, з помірними морозами. Не вірте, коли вам обіцяють Сибір з -30, – каже Некрасов. – Але разом із тим, зима буде довга. Потеплішає лише наприкінці квітня. А в травні вже будемо носити майки».

Як повідомляв «Щоденний Львів», американський метеоролог Джо Бастарді заявив, що зима в Європі знову очікується сувора, оскільки континент накриє величезний блокуючий антициклон.

dailylviv.com

До теми

15:19 8 жовтня 2021 р.

Зі Львова витікають на територію МТГ брудніші потічки, ніж каналізаційна Полтва після очисних споруд

Біолог запропонував створити у Львові каналізацію, яка б текла хоча б по деяких ділянках міста, по зеленій зоні, відкритим способом. Дощову Полтву?

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу