На Львівщині збережуть гриб, занесений до Червоної книги

19:16 27 лютого 2024 р.

Фото до новини

Герицій коралоподібний - Hericium coralloides - занесено до Червоної книги України з природоохоронним статусом «Вразливий».

Про це повідомила Львівська обласна рада, пише DailyLviv.com

Львівська обласна рада сьогодні, 27 лютого, проголосувала за збільшення меж заповідного урочища «Катина». Депутати включили до її складу території, загальною площею 4 га, які розташовані в Старявському лісництві філії «Самбірське лісове господарство» державного спеціалізованого господарського підприємства «Ліси України». Площа «Катини» зросте до 57 га.

Читайте також: У польських лісах з’явився новий гриб, який поширюється з неймовірною швидкістюНа цих пралісових ділянках росте змішаний біологічно стійкий деревостан, віком понад 130 років. Він складається з бука лісового, ясена звичайного, клена-явора, ялиці білої, ялини європейської, в’яза шорсткого, граба звичайного.

Збільшення меж урочища «Катина» дозволить зберегти дерева, які досягли 90-120 см в діаметрі, та вид гриба гериція коралоподібного (Hericium coralloides), який занесено до Червоної книги України з природоохоронним статусом «Вразливий».

Читайте також: Гриби відрами: 2 січня у лісі на Львівщині збирають опеньки і юдині вуха

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів