На Львівщині заліснили 1961 гектар

11:48 20 листопада 2019 р.

  • 0


Фото: loda.gov.ua

На Львівщині забезпечили лісовідновлення на площі 1961 га.

Про це повідомили в середу, 20 листопада, у Львівській облдержадміністрації, де також розповіли, що, станом на сьогоднішній день, на Львівщині забезпечено лісовідновлення на площі 1961 га (109% до плану), з них на площі 1045 га створено лісові культури з першого класу якості на 480 га (46%), другого класу якості – на 515 га (49%), третього класу якості – 33 га (5%). А на площі 916 га забезпечено природне поновлення.

Кожного року на ділянках лісокультурного фонду проводиться доповнення лісових культур і введення недостаючи порід на площах, залишених під природне відновлення, для досягнення відповідного складу та густоти насаджень. Роботи з доповнення лісових культур та введення недостаючих порід проведено на площі 1729 га.

Лісогосподарські підприємства провели догляди за лісовими культурами на площі понад 7400 га. На даний час проводиться підготовка ґрунту на ділянках для садіння лісових культур у наступному 2020 році.

Як інформував «Щоденний Львів», екологи заявили, що ухвалений парламентом та підписаний Президентом закон про заборону суцільної вирубки лісів в Карпатах насправді спрощує рубку деревини.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

23:55 22 січня 2020 р.

У Львові мобілізували техніку на прибирання снігу

Через посилення опадів у вигляді снігу, в місті до прибирання вулиць залучено снігоочисну техніку. Виїхало 35 піскорозкидувачів. За потреби до прибирання буде залучена інша техніка. Також зранку виїде техніка для очистки хідників.

Рубрика: Природа

Останні новини

У Львові зареєстрували 27 дорожньо-транспортних пригод

У Львові отруїлася чадним газом жінка

На Львівщині загинула внаслідок пожежі жінка

Гуцульська культура об’єднає Україну у Львові

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Скарга в ЮНЕСКО на забудови у Львові

Рубрика: Культура

Неформальна приміряльня, 1 випуск

Рубрика: Політика

Ринок землі: формула Романа Федишина

Рубрика: Економіка

Дві платіжки за газ

Рубрика: Економіка

Неформальна приміряльня, 2 випуск

Рубрика: Політика

Всі відео розділу