На Львівщині заліснили 1961 гектар | Новини Львова

На Львівщині заліснили 1961 гектар

11:48 20 листопада 2019 р.

  • 0


Фото: loda.gov.ua

На Львівщині забезпечили лісовідновлення на площі 1961 га.

Про це повідомили в середу, 20 листопада, у Львівській облдержадміністрації, де також розповіли, що, станом на сьогоднішній день, на Львівщині забезпечено лісовідновлення на площі 1961 га (109% до плану), з них на площі 1045 га створено лісові культури з першого класу якості на 480 га (46%), другого класу якості – на 515 га (49%), третього класу якості – 33 га (5%). А на площі 916 га забезпечено природне поновлення.

Кожного року на ділянках лісокультурного фонду проводиться доповнення лісових культур і введення недостаючи порід на площах, залишених під природне відновлення, для досягнення відповідного складу та густоти насаджень. Роботи з доповнення лісових культур та введення недостаючих порід проведено на площі 1729 га.

Лісогосподарські підприємства провели догляди за лісовими культурами на площі понад 7400 га. На даний час проводиться підготовка ґрунту на ділянках для садіння лісових культур у наступному 2020 році.

Як інформував «Щоденний Львів», екологи заявили, що ухвалений парламентом та підписаний Президентом закон про заборону суцільної вирубки лісів в Карпатах насправді спрощує рубку деревини.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

09:38 30 червня 2020 р.

Екологічний стан річок можна перевірити на інтерактивній карті

Як інформують у департаменті екології та природних ресурсів Львівської ОДА кожен охочий може ознайомитись з інформацією про екологічний стан річок України. Для цього потрібно скористатись інтерактивною картою «Моніторинг та екологічна оцінка водних ресурсів України», яка розміщена на офіційному вебсайті Держводагенства України.

Рубрика: Природа

09:43 29 червня 2020 р.

Найменше від повеней постраждала Львівщина

29 червня на території західних областей (Івано-Франківська, Чернівецька, Львівська і Тернопільська) продовжуються роботи з ліквідації наслідків дощового паводку.

Рубрика: Природа

Останні новини

Від коронавірусу в Україні померло у січні-березні лише 9 людей

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу