На Львівщині виявили 32 незаконні рубки лісу

11:40 19 березня 2019 р.

Світлина з архіву

Світлина з архіву
Фото: loda.gov.ua

18 рейдових бригад лісогосподарських підприємств провели цього року 217 рейдів з охорони лісу та державного мисливського фонду.

Про це повідомили в прес-службі Львівської обласної ради, де також розповіли: «У результаті рейдів складено 36 протоколів на лісопорушників (сума штрафів – 9,2 тисячі гривень, сума завданої шкоди становить 177,4 тисячі гривень). У тому числі за незаконну рубку – 32 протоколи (сума штрафів – 8,2 тисячі гривень, сума завданої шкоди становить 177,4 тисячі гривень); за порушення вимог пожежної безпеки в лісах – один протокол (сума штрафів –0,2 тисячі гривень); за порушення правил полювання – три протоколи (сума штрафів – 0,8 тисячі гривень)».

«Державною лісовою охороною Ільницького лісництва ДП «Турківський лісгосп» виявлено двох жителів села Закіпці в Турківському районі, які здійснили незаконну рубку дерев у 18-му кварталі  Ільницького лісництва на території Риківської сільської ради загальною масою 6,59 кубометрів деревини, сума завданих збитків становить 33 тисячі гривень. На лісопорушників складено відповідні протоколи. Матеріали по даному факту передані в Турківське відділення поліції Самбірського відділу поліції для вжиття заходів та притягнення лісопорушників до відповідальності», – поінформували також в облраді.

dailylviv.com

До теми

22:21 24 вересня 2020 р.

За 4 роки у Львові звели понад 300 житлових комплексів. Куди поділися мільйони від пайових внесків? - підприємець

У Львові заявили про важливість облаштування парків і скверів не лише у центральній частині міста. Бо якщо тут влада ще так-сяк старається, аби не було соромно перед туристами, то в спальних районах і на околицях наші парки придатні, хіба, для зйомок фільмів жахів, але не для комфортного відпочинку жителів.

Рубрика: Природа

21:44 24 вересня 2020 р.

У Львові хочуть перейняти приклад Барселони і Парижу, де на дахах ростуть дерева

Не лише парки і сквери, а й зелені зони на дахах і стінах будинків та зупинках громадського транспорту. Саме таким має бути Львів, якщо ми хочемо називати своє місто європейським. За 4 роки у Львові звели понад 300 житлових комплексів. Куди поділися мільйони від пайових внесків? - підприємець

Рубрика: Природа

21:35 23 вересня 2020 р.

У Львові розповіли про конкуренцію між зоозахисниками-волонтерами

Якби ЛКП «Лев» співпрацював з усіма волонтерами, проблем було би менше. На жаль, нині до питулку тварини потрапляють вибірково: одних візьмуть на перетримку та знайдуть господаря, інших чипують, і вони знову опиняться на вулиці.

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу