На Львівщині висадили понад 12 мільйонів сіянців

12:05 1 серпня 2018 р.


Фото: oblrada.lviv.ua

Держлісгоспи Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства посадили 973,1 га лісових культур.

Про це, як повідомили в середу, 1 серпня, в прес-службі Львівської обласної ради розповів керівник Львівського ОУЛМГ Анатолій Дейнека. Він також запевнив: Це – 120,4% до плану весни. Також провели доповнення лісових культур на площі 1533 га!.

Анатолій Дейнека також зазначив: «Під час проведення таких робіт висадили понад 12 мільйонів сіянців та саджанців деревних порід (сосни звичайної, ялиці білої, модрини європейської, дуба звичайного, бука лісового, клена явора, вільхи чорної та інших). На лісових ділянках, пройдених вибірковими та поступовими рубками головного користування, завдяки застосуванню природозберігаючих технологій лісозаготівель вдалося досягнути якісного природнього відновлення лісу на площі 1051 га.

«На площі 284 га проведено заходи зі сприяння природньому відновленню. Відтак у першому  півріччі поточного року на землях держлісфонду було відтворено ліси на площі 2024,1 га», – додав керівник Львівського ОУЛМГ.

dailylviv.com

До теми

12:35 6 травня 2021 р.

У Львові узаконюють два парки, а два сквери - на черзі

На засіданні комісії екології, природокористування та енергозбереження Львівської міської ради депутати розглянули і підтримали два проєкти ухвал, які стосуються збереження та використання рекреаційних об’єктів у м. Львові – парку «Горіховий гай» і парку на вул Роксоляни.

Рубрика: Природа

11:46 1 травня 2021 р.

Скільки агропідприємств Львівщини порушують 5 правил застосування пестицидів і агрохімікатів

Усі роботи з пестицидами слід проводити в ранкові - до 10:00 - і вечірні - з 18:00 до 22:00 - години при мінімальному вітрі. Не пізніше, ніж за дві доби до початку проведення кожної хімічної обробки, треба сповістити населення, власників суміжних сільськогосподарських угідь та об'єктів про місця, строки й методи застосування пестицидів.

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу