На Львівщині розпочнеться полювання на птахів

16:45 9 серпня 2019 р.

  • 0
  • 747


Фото: loda.gov.ua

У другу суботу серпня у Львівській області розпочинається полювання на мисливські види птахів.

Про це повідомили в п’ятницю, 9 серпня, у Львівській облдержадміністрації, де також розповіли: «Для правильної організації відкриття сезону полювання, мисливські господарства провели облік місцевих видів птахів, розрахували пропускну спроможність мисливських угідь. Кожне мисливське господарство у своїх мисливських угіддях визначило конкретні ділянки, на яких одночасно може полювати певна кількість мисливців, без шкоди для мисливського виду дичини, дотримуючись правил безпеки при проведенні полювання і поводженням з мисливською зброєю.

В облдержадміністрації також поінформували: «Полювання – це один з активних видів дозвілля, який триває один сезон. У зв’язку з відкриттям сезону полювання нагадуємо мисливцям, які документи дають право на полювання, – посвідчення мисливця; щорічна контрольна картка обліку добутої дичини та порушень правил полювання з відміткою про сплату державного мита; дозвіл на добування мисливських тварин (ліцензія, відстрільна картка тощо); чинний дозвіл на право користування вогнепальною мисливською зброєю у разі її використання під час полювання; паспорт на собак мисливських порід, інших ловчих звірів і птахів у разі їх використання на полюванні. Ці документи мисливець зобов’язаний мати під час полювання, транспортування або перенесення продукції полювання і пред’являти їх на вимогу осіб, уповноважених здійснювати контроль у галузі мисливського господарства та полювання».

«Наказом міністерства екології та природних ресурсів України № 190 від 27 травня  2019 року встановлено норми відстрілу інших мисливських тварин, віднесених до державного мисливського фонду, у сезон полювання 2019-2020 років (наведено нижче). Кожний користувач мисливських угідь області,в межах цього наказу встановив свої норми відстрілу мисливських видів птахів. Ця норма регламентує кількість дичини, яку має право вполювати один мисливець за один день у мисливському господарстві. Мисливцям, які бажають полювати, необхідно звертатися безпосередньо до користувачів мисливських угідь», – повідомили також в облдержадміністрації.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

Останні новини

У Львові компостуватимуть відходи

У Львові побільшає на маршрутах трамваїв і тролейбусів

Потяг «Львів-Чернівці» курсує з трьома пасажирськими вагонами

Ремонт вулиці Миколайчука у Львові може завершитися швидше, – ЛМР

У Львові встановили нові контейнери для вживаних речей

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Першочергові проекти нової ВР

Рубрика: Політика

Як позбутися загальнобудинкових газових лічильників

Рубрика: Ситуації і пригоди

"Слуга народу" у Львові

Рубрика: Політика

Дебати: Парасковія Дворянин-Ігор Зінкевич

Рубрика: Політика

Зміни в законодавстві щодо обслуговування в будинках газових мереж

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу