На Львівщині розпочали операцію «Новорічна ялинка» | Новини Львова

На Львівщині розпочали операцію «Новорічна ялинка»

11:48 12 грудня 2019 р.

  • 0


Фото: loda.gov.ua

Рейдові групи патрулюють на Львівщині лісові угіддя

Про це повідомили в четвер, 12 грудня, у Львівській облдержадміністрації, де також розповіли, що на Львівщині розпочалася операція «Новорічна ялинка», щоб попередити проведення самовільних рубок, безконтрольного перевезення та реалізації ялинок, у період підготовки до нового 2020 року  Рейдові групи у складі державних інспекторів з охорони навколишнього природного середовища, працівниками Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства та головного управління Національної поліції у Львівській області здійснюють патрулювання у лісових угіддях та на шляхах реалізації.

Представники рейдових груп здійснюють перевірку документів на право придбання та реалізації новорічних ялинок, а саме товарно-транспортні накладні встановленого зразка з відповідними відмітками відвантажувача, виданої лісогосподарськими підприємствами. Згідно статті 65 Кодексу України про адміністративні правопорушення за кожне незаконно вирубане або пошкоджене до ступеня припинення росту дерево накладається штраф на фізичних осіб в розмірі від 510 до 1020 гривень, на посадових осіб від 2550 до 5100, а також збиток в розмірі 498,47 гривень.

Порушення порядку придбання чи збуту об'єктів рослинного світу тягне за собою накладення штрафу від 30 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (510 гривень – 1700 гривень). А ті самі дії вчинені в межах природно-заповідного фонду – штраф від 100 до 215 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 1700 гривень до 3655 гривень).

Як інформував «ЩЛ», у Львові затвердили перелік місць для торгівлі хвойними деревами.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

09:14 11 липня 2020 р.

Грози зі шквальним вітром і градом у Львівській області

За повідомленням Львівського регіонального центру з гідрометеорології на території Львівської області 11 липня в другій половині дня грози, місцями сильні зливи, під час гроз подекуди шквали 17 – 22 м/с, град

Рубрика: Природа

Останні новини

COVID-19 вражає мозок у такий спосіб, який ніколи раніше не спостерігали в інших вірусів, - доктор

Covid-19: Угорщина обмежила в'їзд українцям

У Карпатах у ніч проти понеділка очікують сильні зливи і вітер

Сьогодні Польща обирає президента у другому турі

Найбільше аварій на Львівщині стається у п'ятницю у Львові

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу