На Львівщині прибрали «Сколівські Бескиди» і «Північне Поділля»

15:24 11 квітня 2019 р.

  • 0
  • 714


Фото: loda.gov.ua

Природоохоронні установи на Львівщині долучились до місячника озеленення.

Про це повідомили в четвер, 11 квітня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «В межах проведення місячника озеленення, прибирання та благоустрою працівники НПП «Сколівські Бескиди» та НПП «Північне Поділля» здійснили  впорядкування території  природоохоронних об’єктів. Зокрема, працівники НПП «Сколівські Бескиди» спільно з громадою Сколе прибрали територію рекреаційної зони «Павлів потік» та розчистили русло потічка, а також прилеглі території джерела – від кущів, гнилих пеньків, старої трави».

«Не менш активними були і природоохоронці Національного парку «Північне Поділля», які прибирали  територію парку поблизу сіл Черниця та Залісся Бродівського району Львівщини від побутового сміття. Природоохоронці закликають не засмічувати природне середовище та оберігати природу рідного краю», – поінформували також в облдержадміністрації.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

12:00 19 квітня 2019 р.

Екоінспектори виявили перевищення вмісту забруднюючих речовин поблизу Львова

У Державній екологічній інспекції у Львівській області оприлюднили результати досліджень відібраних проб поверхневих вод на території села Мервичі в Жовківському районі Львівської області.

Рубрика: Природа

  • 0
  • 450

11:20 19 квітня 2019 р.

На Львівщині очікуються заморозки

У п’ятницю, 19 квітня, вночі на території Львівської області очікуються на поверхні ґрунту й місцями в повітрі заморозки до мінус 4º (перший рівень небезпечності, жовтий).

Рубрика: Природа

  • 0
  • 1266

17:30 18 квітня 2019 р.

На Львівщині долучилися до Всеукраїнської екологічної акції

Фахівці НПП «Північне Поділля» та учні Золочівського економічного ліцею спільно з отцем Тарасом Жуковським долучились до Всеукраїнської акції «Здай макулатуру – збережи дерево!».

Рубрика: Природа

  • 0
  • 459