На Львівщині очiкується формування паводку на рiках басейнiв Днiстра й Сяну (відео)

09:15 20 листопада 2015 р.


Фото: скріншот зі сторінки на сайті Гідрометцентру

Синоптики попередили про наслідки сильних дощів.

«Метеорологічна обстановка: 20 листопада – західний вітер, 15-20 метрів за секунду, місцями – пориви 25 метрів за секунду. Вночі подекуди – сильні дощі», – повідомили сьогодні, 20 листопада, в департаменті з питань цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації, де також поінформували:

«20-22 листопада на рiчках басейнiв Сяну, Днiстра очiкується формування дощового паводку з пiдйомом рiвнiв води на 0,5-1,5 метра, на окремих дiлянках рiчок – до двох метрів над рiвнями 19 листопада. Місцями – можливий вихід води на заплаву.

Погода: фактична – хмарно, дощі, вітер – західний, 4-7 метрів за секунду, температура повітря – 7 - 9° тепла; прогноз – хмарно, часом – дощі, вітер – західний, 15 - 20 метрів за секунду, місцями – пориви 25 метрів за секунду. Температура повітря вдень – 4 - 9° тепла».

Про це повідомили сьогодні, 20 листопада, на сайті департаменту з питань цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

12:35 6 травня 2021 р.

У Львові узаконюють два парки, а два сквери - на черзі

На засіданні комісії екології, природокористування та енергозбереження Львівської міської ради депутати розглянули і підтримали два проєкти ухвал, які стосуються збереження та використання рекреаційних об’єктів у м. Львові – парку «Горіховий гай» і парку на вул Роксоляни.

Рубрика: Природа

11:46 1 травня 2021 р.

Скільки агропідприємств Львівщини порушують 5 правил застосування пестицидів і агрохімікатів

Усі роботи з пестицидами слід проводити в ранкові - до 10:00 - і вечірні - з 18:00 до 22:00 - години при мінімальному вітрі. Не пізніше, ніж за дві доби до початку проведення кожної хімічної обробки, треба сповістити населення, власників суміжних сільськогосподарських угідь та об'єктів про місця, строки й методи застосування пестицидів.

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу