На Львівщині облаштовують рекреаційну зону

15:48 23 вересня 2019 р.


Фото: loda.gov.ua

У Національному природному парку «Сколівські Бескиди» облаштовують рекреаційну зону.

Про це повідомили в понеділок, 23 вересня, у Львівській облдержадміністрації, де також розповіли: «Долина річки Кам'янки, права притока річки Опір, є однією із найцікавіших об'єктів території національного природного парку «Сколівські Бескиди». Гірське повітря, ліси, джерела води, рідкісні рослинні угруповання роблять похід еколого-пізнавальною стежкою «Долиною річки Кам'янки» надзвичайно інформативною і незабутньою.

«Тому працівники дільниці рекреації та благоустрою регулярно проводять заходи із підвищення рівня та якості послуг, які надаються парком. В межах таких заходів, на маршруті, біля джерела мінеральної води типу «Нафтуся», було виготовлено та розміщено дві альтанки. Наявність додаткових місць відпочинку дасть можливість регулювати рекреаційне навантаження на природні об’єкти та створити зручні, комфортні та безпечні умови відпочинку для відвідувачів національного парку», – поінформували також в облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

12:40 7 серпня 2022 р.

Арктичний кит заплив до Парижу і не може повернутися додому

Французька влада відчайдушно намагається врятувати білугу, яка застрягла у Сені за 70 км на північ від Парижа. Тварину помітили ще у вівторок, однак усі проби направити її до океану поки що не мали успіху. Нова стратегія - вітамінний коктейль.

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу