На Львівщині дозволятимуть рибалити лише однією вудкою

12:48 26 березня 2019 р.


Фото: dei.lviv.ua

На Львівщині дозволятимуть з 1 квітня вилов риби лише однією поплавковою або донною вудкою з одним гачком та спінінгом й тільки з берега на спеціально визначених ділянках.

У Державній екологічній інспекції у Львівській області повідомили у вівторок, 26 березня: «З настанням весни наступає важливий період для відновлення водних живих ресурсів (запасів риби та інших водних біоресурсів). З метою охорони в період їх відтворення на території водних об'єктів України, зокрема на території Львівської області щорічно встановлюється весняно-літня заборона на лов водних біоресурсів – операція «Нерест», яка триває з 1 квітня до 10 червня. Терміни періоду заборони можуть бути змінені у випадку певних чинників, що впливають на розмноження риби».

«Відповідно до «Правил любительського лову риби на період нересту», всім громадянам дозволяється вилов риби однією поплавковою або донною вудкою з одним гачком та спінінгом тільки з берега на спеціально визначених ділянках. Місця, де можна і де заборонено рибалити і чіткі дати заборони на риболовлю на конкретній водоймі визначені наказом №9 Управління державного агентства рибного господарства у Львівській області (Львівський рибоохоронний патруль) від 13 березня 2019 року», – поінформували також в інспекції

«Крім цього, в період нересту заборонено проведення у рибогосподарських водних об'єктах та в прибережних захисних смугах днопоглиблювальні, вибухові та інші види робіт, добування піщано-гравійні суміші, трелювання лісу, розчищення русел річок, берегоукріплення, проведення змагань зі спортивного рибальства, підводне полювання, пересування плавучих засобів (човнів), крім суден спеціально уповноважених органів та державних органів, що здійснюють охорону водних біоресурсів і у випадку надзвичайної потреби», – розповіли також в інспекції

«За порушення «Правил рибальства в період нересту» передбачено покарання від адміністративних штрафів до кримінальної відповідальності. Відповідно до Кодексу України про адміністративні правопорушення, за незначне порушення правил рибальства передбачено попередження або накладення штрафу на громадян від 34 до 170 гривень, на посадових осіб від 170 до 510 гривень; за грубе порушення правил рибальства (наприклад, рибальство із застосуванням вогнепальної зброї, електроструму, вибухових або отруйних речовин, інших заборонених знарядь лову, промислових знарядь лову особами, які не мають дозволу на промисел тощо) передбачений штраф 340-680 гривень з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення, на посадових осіб 510-850 гривень з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення. Залежно від ступеня завданих збитків, за грубі порушення передбачена також кримінальна відповідальність – штраф 3400-6800 гривень або позбавлення волі на строк до трьох років з конфіскацією знарядь і засобів лову та незаконно добутих водних біоресурсів», – повідомили також в інспекції.

dailylviv.com

До теми

22:21 24 вересня 2020 р.

За 4 роки у Львові звели понад 300 житлових комплексів. Куди поділися мільйони від пайових внесків? - підприємець

У Львові заявили про важливість облаштування парків і скверів не лише у центральній частині міста. Бо якщо тут влада ще так-сяк старається, аби не було соромно перед туристами, то в спальних районах і на околицях наші парки придатні, хіба, для зйомок фільмів жахів, але не для комфортного відпочинку жителів.

Рубрика: Природа

21:44 24 вересня 2020 р.

У Львові хочуть перейняти приклад Барселони і Парижу, де на дахах ростуть дерева

Не лише парки і сквери, а й зелені зони на дахах і стінах будинків та зупинках громадського транспорту. Саме таким має бути Львів, якщо ми хочемо називати своє місто європейським. За 4 роки у Львові звели понад 300 житлових комплексів. Куди поділися мільйони від пайових внесків? - підприємець

Рубрика: Природа

21:35 23 вересня 2020 р.

У Львові розповіли про конкуренцію між зоозахисниками-волонтерами

Якби ЛКП «Лев» співпрацював з усіма волонтерами, проблем було би менше. На жаль, нині до питулку тварини потрапляють вибірково: одних візьмуть на перетримку та знайдуть господаря, інших чипують, і вони знову опиняться на вулиці.

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу