Львів’яни ініціювали створення заказника

10:20 30 жовтня 2019 р.

  • 0


Фото: loda.gov.ua

«Торфовище Білогорща» включили до переліку заповідних об’єктів Львівщини.

Про це повідомили у Львівській облдержадміністрації, де також розповіли: «Депутати Львівської обласної ради ухвалили на сесії рішення «Про оголошення ландшафтного заказника місцевого значення «Торфовище Білогорща» загальною площею 92,0 га в межах Львівської міської та Зимноводівської сільської рад. Природно-заповідний об’єкт створено з метою збереження унікальних торфово-болотних комплексів на Головному Європейському вододілі з найглибшим у регіоні заляганням покладів торфу».

«Ініціювали створення заказника виступили мешканці Львова (Білогорща, Рясне, Левандівка). Створенню ландшафтного заказника передувало підписання петиції «Про необхідність створення ландшафтного заказника загальнодержавного значення «Торфовище Білогорща» в Єдиній системі місцевих петицій, яка набрала необхідну кількість голосів мешканців Львова та була підтримана депутатами Львівської міської ради», – поінформували також в облдержадміністрації.

«Ландшафтні комплекси торфовища виконують важливу санітарну-екологічну роль у перевантаженні транспортних магістралями і промисловими підприємствами західній околиці Львова», – повідомили також в облдержадміністрації.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

23:55 22 січня 2020 р.

У Львові мобілізували техніку на прибирання снігу

Через посилення опадів у вигляді снігу, в місті до прибирання вулиць залучено снігоочисну техніку. Виїхало 35 піскорозкидувачів. За потреби до прибирання буде залучена інша техніка. Також зранку виїде техніка для очистки хідників.

Рубрика: Природа