Львів’ян закликають прийти 2 травня на толоку в парку імені В’ячеслава Чорновола (відео)

12:56 30 квітня 2015 р.


Фото: Lvivpost.net

Як повідомили в четвер «Щоденному Львову» в прес-службі «Народного Контролю», бажаючі прибрати парку імені В’ячеслава Чорновола зустрічаються 2 травня об 11-й годині біля входу у сквер поблизу зупинки на вулиці Торф’яній.

У прес-службі «Народного Контролю» повідомили сьогодні, 30 квітня, «Щоденному Львову»:

«У Шевченківському районі Львова почали працювати координатори «Народного Контролю». Закрити каналізаційні люки, добудувати велосипедні доріжки, впорядкувати дитячі майданчики – ось неповний перелік того, чого вже вимагають активісти.  

Тепер координатори «Народного Контролю» борються за збереження парку імені В’ячеслава Чорновола. Позаяк сьогодні сквер більше нагадує покинути владою пустку, втім, мешканці готові докластися до його відновлення. 

Місцевий житель Роман обурюється: «Я готовий боротися за цей парк з автоматом в руках, бо зло бере – тут такі будинки повибудовували, а де людям відпочивати? Сквер треба відновити, почистити, облагородити. Негідники зрізали 100-літні дуби, їм треба голову відривати за цю справу». 

Відтак активісти «Народного Контролю» взялися збирати підписи за впорядкування скверу. Опісля їх передадуть меру міста Львова Андрію Садовому, щоб звернути увагу влади на необхідність врятувати львівські скери. 

Координатор «Народного Контролю» Сергій Лук’яненко зазначає: «Біля парку імені В’ячеслава Чорновола проживає дуже багато людей але відпочинкової зони нема ніякої.  Ми будемо добиватися щоби там зробили доріжки, освітлення аби мешканцям було куди вийти з сім’єю погуляти. А на сьогоднішній день – це є пристанище для безхатченків та алкоголіків». 

А координатор «Народного Контролю» Олена Халілова розповіла: «Ми не покладаємося виключно на місто. Вже запланували толоку. Хочемо вийти в парк і з мешканцями прилеглих будинків по збирати сміття, зробити все, що є в наших силах для його впорядкування. Парк, що носить таке горде ім’я, не може бути залишеним напризволяще».

«Народний Контроль» закликає усіх небайдужих прийти 2 травня об 11-й годині на толоку в парку імені В’ячеслава Чорновола. Зустрічаємося біля входу в сквер поблизу зупинки на вулиці Торф’яній».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу