Львів’ян закликають прийти 2 травня на толоку в парку імені В’ячеслава Чорновола (відео)

12:56 30 квітня 2015 р.


Фото: Lvivpost.net

Як повідомили в четвер «Щоденному Львову» в прес-службі «Народного Контролю», бажаючі прибрати парку імені В’ячеслава Чорновола зустрічаються 2 травня об 11-й годині біля входу у сквер поблизу зупинки на вулиці Торф’яній.

У прес-службі «Народного Контролю» повідомили сьогодні, 30 квітня, «Щоденному Львову»:

«У Шевченківському районі Львова почали працювати координатори «Народного Контролю». Закрити каналізаційні люки, добудувати велосипедні доріжки, впорядкувати дитячі майданчики – ось неповний перелік того, чого вже вимагають активісти.  

Тепер координатори «Народного Контролю» борються за збереження парку імені В’ячеслава Чорновола. Позаяк сьогодні сквер більше нагадує покинути владою пустку, втім, мешканці готові докластися до його відновлення. 

Місцевий житель Роман обурюється: «Я готовий боротися за цей парк з автоматом в руках, бо зло бере – тут такі будинки повибудовували, а де людям відпочивати? Сквер треба відновити, почистити, облагородити. Негідники зрізали 100-літні дуби, їм треба голову відривати за цю справу». 

Відтак активісти «Народного Контролю» взялися збирати підписи за впорядкування скверу. Опісля їх передадуть меру міста Львова Андрію Садовому, щоб звернути увагу влади на необхідність врятувати львівські скери. 

Координатор «Народного Контролю» Сергій Лук’яненко зазначає: «Біля парку імені В’ячеслава Чорновола проживає дуже багато людей але відпочинкової зони нема ніякої.  Ми будемо добиватися щоби там зробили доріжки, освітлення аби мешканцям було куди вийти з сім’єю погуляти. А на сьогоднішній день – це є пристанище для безхатченків та алкоголіків». 

А координатор «Народного Контролю» Олена Халілова розповіла: «Ми не покладаємося виключно на місто. Вже запланували толоку. Хочемо вийти в парк і з мешканцями прилеглих будинків по збирати сміття, зробити все, що є в наших силах для його впорядкування. Парк, що носить таке горде ім’я, не може бути залишеним напризволяще».

«Народний Контроль» закликає усіх небайдужих прийти 2 травня об 11-й годині на толоку в парку імені В’ячеслава Чорновола. Зустрічаємося біля входу в сквер поблизу зупинки на вулиці Торф’яній».

dailylviv.com

До теми

12:35 6 травня 2021 р.

У Львові узаконюють два парки, а два сквери - на черзі

На засіданні комісії екології, природокористування та енергозбереження Львівської міської ради депутати розглянули і підтримали два проєкти ухвал, які стосуються збереження та використання рекреаційних об’єктів у м. Львові – парку «Горіховий гай» і парку на вул Роксоляни.

Рубрика: Природа

11:46 1 травня 2021 р.

Скільки агропідприємств Львівщини порушують 5 правил застосування пестицидів і агрохімікатів

Усі роботи з пестицидами слід проводити в ранкові - до 10:00 - і вечірні - з 18:00 до 22:00 - години при мінімальному вітрі. Не пізніше, ніж за дві доби до початку проведення кожної хімічної обробки, треба сповістити населення, власників суміжних сільськогосподарських угідь та об'єктів про місця, строки й методи застосування пестицидів.

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу