Львівські екоінспектори з’ясували причини загибелі риби

18:00 23 серпня 2019 р.

Світлина ілюстративна

Світлина ілюстративна
Фото: galas.te.ua

У Державній екологічній інспекції у Львівській області оприлюднили «Результати досліджень відібраних проб зі ставка на Сокальщині, де зафіксовано випадок загибелі щуки».

Про це повідомили в Державній екологічній інспекції у Львівській області, де також розповіли: «12 серпня спеціалістами Інспекції за участю представників Львівського рибоохоронного патруля та Держпродспоживслужби проведено заходи держконтролю на території Сокальського району з метою з’ясування інформації, отриманої від заявника, про загибель риби у природній водоймі навпроти села Волсвин».

«За результатами лабораторних досліджень у відібраних пробах води з природної водойми поблизу села Вовчин з причини загибелі щуки виявлено перевищення норм гранично допустимих концентрацій забруднюючих речовин згідно рибогосподарських норм водокористування по показниках: амоній, біохімічне споживання кисню. Розчинений кисень в воді – від 4,5 до 5 мг/дм³ (при нормі не менше 6 мг/дм³)», – поінформували також у Державній екологічній інспекції у Львівській області,

dailylviv.com

До теми

20:36 14 вересня 2020 р.

У Львові опале листя перетворюють на компост

Львів став першим містом в Україні, де почали вирішувати проблему накопичення опалого листя. Практично всі садові відходи наразі переробляють у компост. Відбувається це на станції компостування, що на вул. Пластовій, 13.

Рубрика: Природа

20:24 14 вересня 2020 р.

Львівські парки оброблятимуть від кліщів. Графік

З 15 вересня, у міських парках проведуть повторну акарицидну обробку, аби мінімізувати та унеможливити виплід кліщів і, таким чином, вберегти мешканців від укусів.

Рубрика: Природа

11:53 13 вересня 2020 р.

У Татрах стоять черги

У Татрах – великий туристичний рух. За інформацією Татранського національного парку, перш за все це стосується вершини Ґєвонту, Рисів та району Орльої Перці

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу