Львівське комунальне підприємство «Збиранка» працює без дозвільних документів, – ЛОДА

13:00 11 листопада 2015 р.


Фото: lviv.comments.ua

Зріс негативний вплив на довкілля Добротвірської ТЕС і ДП «Львіввугілля».

«У третьому кварталі 2015 року, за підсумками результатів діяльності підприємств Львівщини – найбільших забруднювачів навколишнього природного середовища, екологи констатують зменшення екологічного тиску на довкілля на УМГ «Львівтрансгаз» і ЛМКП «Львівводоканал». Натомість, порівняно з попереднім роком, зріс негативний вплив від Добротвірської ТЕС та ДП «Львіввугілля», а також майже незмінною залишається ситуація на Роздільському ДГХП «Сірка», – повідомили сьогодні, 11 листопада, «Щоденному Львову» в прес-службі обласної державної адміністрації, де також поінформували:

«Як повідомили у департаменті екології та природних ресурсів облдержадміністрації, у порівнянні із ІІІ кварталом 2014 року на «Львівтрансгазі» обсяги викидів в атмосферне повітря забруднюючих речовин зменшилися на 7,4%, а на «Львівводоканалі» – скоротились в середньому на 8%. Проте збільшили викиди в атмосферу Добротвірська ТЕС – 46% (на 3,1 тисячі тонн) та «Львіввугілля» – на 3,2 % (на 0,3 тисячі тонн).

Також у департаменті інформують, що Львівське комунальне підприємство «Збиранка» і надалі продовжує працювати без дозвільних документів. Близько 63,7 тисячі тонн відходів за ІІ квартал 2015 року розміщені на сміттєзвалищі без наявності відповідних дозволів.

Нагадаємо, що до суб’єктів господарювання, що входять до «Переліку 100 об'єктів, які є найбільшими забруднювачами довкілля в Україні» у Львівській  області належать: Добротвірська ТЕС, Державне підприємство «Львіввугілля», Управління магістральних газопроводів «Львівтрансгаз», Львівське комунальне підприємство «Збиранка», Роздільське державне гірничо-хімічне підприємства «Сірка» та Львівське міське комунальне підприємство «Львівводоканал». 

dailylviv.com

До теми

12:35 6 травня 2021 р.

У Львові узаконюють два парки, а два сквери - на черзі

На засіданні комісії екології, природокористування та енергозбереження Львівської міської ради депутати розглянули і підтримали два проєкти ухвал, які стосуються збереження та використання рекреаційних об’єктів у м. Львові – парку «Горіховий гай» і парку на вул Роксоляни.

Рубрика: Природа

11:46 1 травня 2021 р.

Скільки агропідприємств Львівщини порушують 5 правил застосування пестицидів і агрохімікатів

Усі роботи з пестицидами слід проводити в ранкові - до 10:00 - і вечірні - з 18:00 до 22:00 - години при мінімальному вітрі. Не пізніше, ніж за дві доби до початку проведення кожної хімічної обробки, треба сповістити населення, власників суміжних сільськогосподарських угідь та об'єктів про місця, строки й методи застосування пестицидів.

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу